Ολοκληρώθηκε η επιχείρηση διάσωσης και μεταφοράς σε ασφαλές σημείο ενός τραυματισμένου αλόγου, το οποίο και παραδόθηκε στον ιδιοκτήτη του, στο καταφύγιο πηγών Αώου, στο Μέτσοβο.
Επιχείρησαν 5 πυροσβέστες με 2 οχήματα.
Ολοκληρώθηκε η επιχείρηση διάσωσης και μεταφοράς σε ασφαλές σημείο ενός τραυματισμένου αλόγου, το οποίο και παραδόθηκε στον ιδιοκτήτη του, στο καταφύγιο πηγών Αώου, στο Μέτσοβο.
Επιχείρησαν 5 πυροσβέστες με 2 οχήματα.