Στις 11 Αυγούστου, από τις 21.30, η Βίτσα κάνει πάρτι με τρεις από τους καλύτερους djs των Ιωαννίνων: Λάκης Καρακίτσιος, Λευτέρης Πεξομάτης, dj Kassio. Με καθαρά ποτά και διάφορα… ψησίματα, μέχρι πρωίας.
Στις 11 Αυγούστου, από τις 21.30, η Βίτσα κάνει πάρτι με τρεις από τους καλύτερους djs των Ιωαννίνων: Λάκης Καρακίτσιος, Λευτέρης Πεξομάτης, dj Kassio. Με καθαρά ποτά και διάφορα… ψησίματα, μέχρι πρωίας.