Για ένα «πάρτι» με 50’s Rock n Roll ετοιμάζεται το Πνευματικό Κέντρο του Δήμου Ιωαννιτών. Όπως ανακοίνωσε, το «πάρτι» με τίτλο «… And a Merry Rocking Year» θα γίνει τη Δευτέρα 3 Ιανουαρίου, στις 21:00, στην αίθουσα «Β. Πυρσινέλλας».
Συμμετέχουν: Γιώργος Γάκης, φωνητικά, Κώστας Δημητρίου, ντραμς, Άκης Κασκάνης, μπάσο, Βασίλης Λαγδάς, κιθάρα, Αχιλλέας Ράδης, πιάνο, Παναγιώτης Τέλης, σαξόφωνο.
«Υποδεχόμαστε το 2022 με rock n roll ήχους και με τις καλύτερες ευχές μας για μία χαρούμενη και δημιουργική χρονιά» σημειώνεται.