Μια παράσταση –αποτέλεσμα του εκπαιδευτικού προγράμματος «Θερινό Μαντείο» που φέτος έχει τίτλο «Η αρχιτεκτονική της αναμονής»- παρουσιάζει το ΔΗΠΕΘΕ Ιωαννίνων στις 19 Ιουλίου, στις 20:15, στο αρχαίο θέατρο της Δωδώνης.
Είσοδος ελεύθερη.
Μια παράσταση –αποτέλεσμα του εκπαιδευτικού προγράμματος «Θερινό Μαντείο» που φέτος έχει τίτλο «Η αρχιτεκτονική της αναμονής»- παρουσιάζει το ΔΗΠΕΘΕ Ιωαννίνων στις 19 Ιουλίου, στις 20:15, στο αρχαίο θέατρο της Δωδώνης.
Είσοδος ελεύθερη.