Με αφορμή το άρθρο του κυριακάτικου «Εξωφύλλου» για τη λειψυδρία και τα προβλήματα του συστήματος ύδρευσης, ο πρόεδρος της ΔΕΥΑΙ Άρης Μπαρτζώκας επισημαίνει με μήνυμά του στα social media, ότι η τιμολογιακή πολιτική της ΔΕΥΑΙ υπάρχει πλέον στο site.
Έχει δίκιο και προχωράμε σε διόρθωση:
Όντως, η τιμολογιακή πολιτική της ΔΕΥΑΙ υπάρχει στο site της.
Σε σημείο όμως που παραμένει… καλά κρυμμένη: στην τρίτη σελίδα του site, αφού πάτε κάτω-κάτω, στις «χρήσιμες πληροφορίες» και στην επόμενη σελίδα, συνεχίσετε λίγο πιο κάτω.
Για να μην κάνετε τη διαδικασία (που θα έπρεπε να είναι εμφανέστερη…), ακολουθήστε το σύνδεσμο.