Το Pre/Post Festival στην όγδοή του χρονιά μεγαλώνει και γίνεται διήμερο φέτος, στο Δημοτικό Κηποθέατρο Πρέβεζας στις 18 και 19 Αυγούστου
To Pre/Post ξεκίνησε το 2011 «ως μια προσπάθεια για την διατήρηση του εναλλακτικού τρόπου διασκέδασης στην ευρύτερη περιοχή» όπως αναφέρουν οι διοργανωτές του.
Φέτος, το πρόγραμμα περιλαμβάνει τους εξής:
Σάββατο 18 Αυγούστου
Παύλος Παυλίδης+ονόματα που θα ανακοινωθούν σύντομα
Κυριακή 19 Αυγούστου
Nightstalker, Breath After Coma, Whereswilder, Cowhead.
Επίσης, φέτος το Pre/Post θα διαθέτει και ράμπα για skate από νωρίς. Τα εισιτήρια κοστίζουν 15 ευρώ το διήμερο, 10 ευρώ προπώληση και 12 ταμείο της πρώτης μέρας και 8 ευρώ early bird-10 ευρώ προπώληση-πόρτα της δεύτερης.