Περιπατητική διαδρομή στην πόλη των Ιωαννίνων με τίτλο «Πάμε μαζί» διοργανώνει το Θεραπευτικό Πρόγραμμα ΚΕΘΕΑ ΗΠΕΙΡΟΣ την Τετάρτη 26 Ιουνίου, στις 19:30, στο πλαίσιο της Παγκόσμιας Ημέρας Κατά των Ναρκωτικών.
Αφετηρία θα είναι η Περιφέρεια Ηπείρου. Ο τερματισμός θα γίνει στο θεατράκι της Σκάλας, όπου θα γίνουν μουσικά και θεατρική δρώμενα, αλλά και συναυλία με τοπικά συγκροτήματα.
«Σας περιμένουμε όλους συνοδοιπόρους στη διαδρομή μας» αναφέρεται στη δημόσια πρόσκληση του ΚΕΘΕΑ.