Την ταινία «Οι Γέφυρες του Μάντισον» με τον Κλιντ Ίστγουντ και τη Μέριλ Στριπ προβάλλει ο Πολιτιστικός Σύλλογος «Πλάτανος» Ιωαννίνων την Τετάρτη 27 Νοεμβρίου, στις 20:15, στο πολιτιστικό του κέντρο (Σαμουήλ 40).
Είσοδος ελεύθερη.
Την ταινία «Οι Γέφυρες του Μάντισον» με τον Κλιντ Ίστγουντ και τη Μέριλ Στριπ προβάλλει ο Πολιτιστικός Σύλλογος «Πλάτανος» Ιωαννίνων την Τετάρτη 27 Νοεμβρίου, στις 20:15, στο πολιτιστικό του κέντρο (Σαμουήλ 40).
Είσοδος ελεύθερη.