Δύο βραβεία απέσπασε το πεντάστερο ξενοδοχείο «The Lake Hotel» στα φετινά Tourism Awards 2020.
Η πρώτη διάκριση για το γιαννιώτικο ξενοδοχείο ήρθε με το ασημένιο βραβείο στην κατηγορία «City Hotel» και η δεύτερη ήρθε με το χάλκινο βραβείο στην κατηγορία «Sustainability, Ορθολογική διαχείριση ενέργειας/Μείωση Κατανάλωσης Φυσικών Πόρων/Μείωση Ενεργειακού Αποτυπώματος». Το συγκεκριμένο ξενοδοχείο εφαρμόζει σύστημα γεωθερμίας.
Η διεύθυνση του ξενοδοχείου κάνει γνωστό επίσης ότι το εστιατόριό του έχει ανοίξει και πάλι τις πόρτες του όπως και η εξωτερική πισίνα, εφαρμόζοντας τα εγκεκριμένα πρωτόκολλα υγιεινής και ασφάλειας.
Για περισσότερες πληροφορίες: 2651024100, info@thelakehotel.gr .