Σε δύο ομίλους χωρίσθηκαν οι επτά ομάδες που συμμετείχαν στους αγώνες πινγκ πονγκ στην Κοζάνη, στις 5 Νοεμβρίου. Οι βετεράνοι-ανεξάρτητοι Φ.Ε.Α. Ιωαννίνων κέρδισαν την πρωτιά στον όμιλο τους με δυσκολία, αφού νίκησαν τη Λευκάδα 4-3 και την Κόνιτσα 4-2 και έφτασαν στο τελικό, όπου ηττήθηκαν από την Φλώρινα με 4-0. Με την ομάδα των Ιωαννίνων αγωνίσθηκαν οι Κωνσταντίνος Χρήστου, Θεολόγος Καπετανίδης , Παντελής Χαρακλιάς, Άγγελος Κοσμάς και Βασίλειος Σιχλιμίρης.