Η σχολή χορού Άννας Μπετούνη θα κάνει την ετήσια παράστασή της την Τετάρτη 3 Ιουλίου στις 9 το βράδυ με ελεύθερη είσοδο στην αίθουσα του Πνευματικού Κέντρου.
H Σχολή Χορού της Άννας Μπετούνη είναι μέλος του Σ.Ι.Σ.Χ.Ε. (Σωματείο Ιδιοκτητών Σχολών Χορού Ελλάδας) που έχει μέλη μόνο νόμιμες Σχολές Χορού. Η διευθύντρια της Σχολής Άννα Μπετούνη διδάσκει κλασικό (μπαλέτο) και σύγχρονο χορό στα Ιωάννινα τα τελευταία 22 χρόνια.