Tο Τμήμα Ενηλίκων του ΔΗΠΕΘΕ Ιωαννίνων ανεβάζει τη θεατρική παράσταση με τίτλο «Εσύ! Είμαι», βασισμένη σε 3 πεζά και 3 ποιήματα του Χ. Λ. Μπόρχες, την Τετάρτη 12 Ιουνίου, στις 19:30, στο αρχοντικό Μίσιου (στην οδό Ασωπίου).
Τα κείμενα του Μπόρχες είναι: Τα πράγματα (ποίημα), Κατοχή του χτες (πεζό), Εσύ (ποίημα), Χουάν Λόπες και Τζον Ουορντ (πεζό), Επεισόδιο του εχθρού (πεζό), Είμαι (ποίημα).
Σκηνοθεσία-δραματουργία: Γιάννης Κοντός.
Είσοδος ελεύθερη.