Την πρώτη θέση πήρε ο Γιώργος Κοσμάς του ΦΕΑ Ιωαννίνων στο Πανελλήνιο τουρνουά Πινγκ Πονγκ που διοργάνωσε ο Α.Σ. Ταταύλα μαζί με την Ομοσπονδία (Ε.Φ.Ο.Επ.Α) στο Ελληνικό. Ο Κοσμάς έχει κατακτήσει τα τέσσερα από τα πέντε πανελλήνια τουρνουά φέτος, στην κατηγορία Παμπαίδων.
Στην ίδια κατηγορία αγωνίστηκε και ο Φίλιππος-Κωνσταντίνος Μανούσης κατακτώντας την 7η θέση. Καλές εμφανίσεις έκανε και ο Χρήστος Κοντοδήμας στη κατηγορία των Παίδων το Σαββατοκύριακο, (πέτυχε 4 νίκες, 4 ήττες)