Το Σάββατο 22 Φεβρουαρίου στον Πολυχώρο Αγορά, στις 19.30, Ο Κώστας και Αλέξανδρος Μαλιάτσης, μαζί με τον Ηλία Φουντούλη, παρουσιάζουν το Triplex stand up. Προπώληση και ταμείο: 10 ευρώ (Γερμανός, Πολυχώρος Αγορά, Grizzlie Tattoo).
Ποιος γράφει στίχους στα ρεμπέτικα; Ποιος θυμάται τις οικογενειακές διακοπές στο χωριό; Πώς θα έμοιαζε ένα πρωτάθλημα μαγειρικής; Γιατί όλα πάνε τόσο αργά στην Ικαρία; Ποιος σκεφτόταν τις διαφημίσεις του ’80; Τι γίνεται στο κυνήγι μανιταριών; Πόσα λογοπαίγνια μπορείτε να αντέξετε;
Όλα, στις 22 Φεβρουαρίου