Η 5η ΕΜΑΚ και η πυροσβεστική Κόνιτσας κλήθηκαν την Παρασκευή 26/4 το μεσημέρι να επέμβουν, καθώς μια τουρίστρια που έκανε πεζοπορία στις Κολυμπήθρες Παπίγκου, τραυματίστηκε.
Η τραυματίας παραδόθηκε σε ασθενοφόρο του ΕΚΑΒ.
Η 5η ΕΜΑΚ και η πυροσβεστική Κόνιτσας κλήθηκαν την Παρασκευή 26/4 το μεσημέρι να επέμβουν, καθώς μια τουρίστρια που έκανε πεζοπορία στις Κολυμπήθρες Παπίγκου, τραυματίστηκε.
Η τραυματίας παραδόθηκε σε ασθενοφόρο του ΕΚΑΒ.