Η Νομαρχιακή Επιτροπή Ιωαννίνων του ΣΥΡΙΖΑ διοργανώνει τη Δευτέρα 12 Σεπτεμβρίου ανοιχτή πολιτική εκδήλωση στα «Λιθαρίτσια» στις 18.30, στο πλαίσιο του προσυνεδριακού διαλόγου του κόμματος για το 2ο συνέδριο. Τις θέσεις της Κεντρικής Επιτροπής, θα παρουσιάσει ο Νάσος Ηλιόπουλος, μέλος της Πολιτικής Γραμματείας και υπεύθυνος για θέματα κοινωνικής πολιτικής. Το 2ο συνέδριο θα διοργανωθεί 13 έως 16 Οκτωβρίου στο Τάε κβον ντο, στο Φάληρο