Συνεχίζονται οι αγώνες του 2ου ITF CUP τένις μέχρι την Παρασκευή και το Σάββατο, 14 και 15 Ιουλίου, οπότε και θα γίνουν οι απονομές στους νικητές. Τους αθλητές απο όλες τις χώρες που συμμετέχουν στο 2ο ITF CUP δεξιώθηκαν χτες το βράδυ, σε επίσημο δείπνο, η διοίκηση και τα μέλη του Ομίλου Αντισφαίρισης Ιωαννίνων. Κατά την διάρκεια της αθλητικής γιορτής αναγνώστηκε και το μήνυμα που έστειλε ο πρόεδρος της ΕΦΟΑ κ. Σπύρος Ζαννιάς.
Τα αποτελέσματα μπορείτε να τα παρακολουθείτε εδώ