δεη πισω tc1
ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου

Εικόνα του άρθρου Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου
ΣΥΝΤΑΚΤΗΣ: Γιώργος Τσαντίκος
ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ: 31/01/2020, 10:21
ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Hall of brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α' Κατηγορια 2019-20
(17η αγωνιστική)
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ  01/02/20 15:00
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ  01/02/20 15:00
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ 01/02/20 15:00
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ 02/02/20 15:00
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ  02/02/20 15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ  02/02/20 15:00
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ ΚΡΥΑΣ  02/02/20 15:00


MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β' Κατηγορια Α' Ομιλος 2019-20
(17η αγωνιστική)
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ  01/02/20 15:00
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (ΧΟΡΤΟ) 01/02/20 15:00
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ  01/02/20 15:00
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ  01/02/20 15:00
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ  01/02/20 17:15
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΟΔΟΧΟΥ  02/02/20 15:00
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ  02/02/20 15:00
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ  02/02/20 15:00


MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β' Κατηγορια Β' Ομιλος 2019-20
(17η αγωνιστική)
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) 01/02/20 15:00
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ  01/02/20 15:00
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ ΛΟΓΓΑΔΩΝ  01/02/20 15:00
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ 01/02/20 15:00
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ EPIRUS SPORT 01/02/20 18:00
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ 02/02/20 15:00
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ  02/02/20 15:00
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ  02/02/20 15:00


Γ' Κατηγορια Α' Ομιλος 2019-20
(11η αγωνιστική)
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  02/02/20 11:30
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ ΑΣΦΑΚΑΣ  02/02/20 11:30
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ ΚΑΤΩ ΖΑΛΟΓΓΟΥ  02/02/20 15:00
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ  02/02/20 15:00


Γ' Κατηγορια Β' Ομιλος 2019-20
(11η αγωνιστική)
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ  01/02/20 19:30
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό)  02/02/20 11:30
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΝΗΛΙΟΥ 02/02/20 15:30





ΣΧΟΛΙΑ
ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ
Μαννι πισω dodoni back