Στις 24 Μαρτίου ο Σωκράτης Μάλαμας έρχεται στο Stage. Μαζί του θα είναι οι Ιουλία Καραπατάκη: τραγούδι, Νίκος Μαγνήσαλης: Τύμπανα, Γιάννης Παπατριανταφύλλου: Μπάσο, Φώτης Σιώτας: Βιολί, βιόλα, τραγούδι, Κυριάκος Ταπάκης: Λαούτο, μπουζούκι, Νίκος Παραουλακης: νέι, μπαγλαμάς
Ώρα προσέλευσης: 22:30, προπώληση 13 €, γενική είσοδος: 15€.
Τιμή ποτού 6€/ special 7€ , φιάλη ποτό: 80€ / special 90€ (ανά 4 άτομα), φιάλη κρασί: 30€ (ανά 2 άτομα). Προπώληση σε Music Shop Giorgio (Στοά Ορφέα), Vision of Sound (Ν. Ζέρβα 78), Paralimnio Ioannina Fun Park (στο περίπτερο Look Soko), Γερμανός (Χαριλάου Τρικούπη 6)