Ο Θανάσης Λιόλιος, 61 ετών, πρώην δήμαρχος Πάργας (ο πρώτος επί «καλλικρατικού» Δήμου), βρέθηκε νεκρός το πρωί της Δευτέρας, 1ης Ιουλίου, ενώ αγνοούνταν από το προηγούμενο απόγευμα, όταν πήγε για ψαροντούφεκο στην περιοχή της Λούτσας, στην Πρέβεζα.
Ο Θανάσης Λιόλιος, 61 ετών, πρώην δήμαρχος Πάργας (ο πρώτος επί «καλλικρατικού» Δήμου), βρέθηκε νεκρός το πρωί της Δευτέρας, 1ης Ιουλίου, ενώ αγνοούνταν από το προηγούμενο απόγευμα, όταν πήγε για ψαροντούφεκο στην περιοχή της Λούτσας, στην Πρέβεζα.