Επί της οδού Ναπολέοντα Ζέρβα, βρίσκεται το εκλογικό κέντρο της περιφερειακής παράταξης «Ήπειρος Όλον» του Δημήτρη Δημητρίου. Όπως αναφέρεται σε ανακοίνωση, το εκλογικό κέντρο (Ναπ. Ζέρβα 10, στο ισόγειο) λειτουργεί εδώ και λίγες μέρες.
«Σας περιμένουμε λοιπόν, με ιδιαίτερη χαρά, για να σας ακούσουμε με προσοχή και με ενδιαφέρον, να καταγράψουμε τις προτάσεις σας, τις απόψεις, τις ιδέες, τα αιτήματα, τους προβληματισμούς σας, ενόψει των περιφερειακών εκλογών της 26ης Μαΐου» επισημαίνεται.