Oikonomou pisoi
ΕΚΛΟΓΕΣ

Δήμος Δωδώνης: Το ψηφοδέλτιο του Χρ. Ντακαλέτση

Εικόνα του άρθρου Δήμος Δωδώνης: Το ψηφοδέλτιο του Χρ. Ντακαλέτση
ΣΥΝΤΑΚΤΗΣ: Βαρβάρα Αγγέλη
ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ: 11/09/2023, 17:30
ΕΚΛΟΓΕΣ - ΕΚΛΟΓΕΣ ΣΤΗΝ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ

Μετά την ανακήρυξη του συνδυασμού «Ενότητα Προοπτικής» με επικεφαλής τον υποψήφιο δήμαρχο Δωδώνης Χρήστο Ντακαλέτση από το Πρωτοδικείο Ιωαννίνων, ο συνδυασμός δίνει στη δημοσιότητα όλα τα ονόματα των υποψήφιων δημοτικών και τοπικών συμβούλων.


Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ, ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ   ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ, ΛΑΚΚΑΣ ΣΟΥΛΙΟΥ

ΒΑΡΦΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ, ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΛΑΚΚΑΣ ΣΟΥΛΙΟΥ

ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΓΙΩΤΗ ΣΩΤΗΡΙΑ, ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΓΚΟΤΟΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΣΕΛΛΩΝ

ΔΑΛΛΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ, ΔΩΔΩΝΗΣ

ΔΗΜΑΚΗΣ            ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΛΑΚΚΑΣ ΣΟΥΛΙΟΥ

ΔΗΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΗΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΡΟΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΛΑΚΚΑΣ ΣΟΥΛΙΟΥ

ΖΗΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ, ΣΕΛΛΩΝ

ΖΗΚΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ, ΔΩΔΩΝΗΣ

ΖΥΓΟΥΡΗΣ            ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΖΩΗ       ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ, ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΑΙΣΑΡΗ ΑΜΑΛΙΑ, ΔΩΔΩΝΗΣ

ΚΑΜΜΕΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΑΡΡΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑ, ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΑΤΣΙΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ, ΛΑΚΚΑΣ ΣΟΥΛΙΟΥ

ΚΟΛΙΑΚΗΣ            ΔΟΝΑΤΟΣ, ΛΑΚΚΑΣ ΣΟΥΛΙΟΥ

ΚΩΛΕΤΣΗΣ           ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΛΑΚΚΑΣ ΣΟΥΛΙΟΥ

ΛΕΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ, ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΛΙΟΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΣΕΛΛΩΝ

ΛΙΟΝΤΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ, ΛΑΚΚΑΣ ΣΟΥΛΙΟΥ

ΜΑΝΤΗ ΓΙΑΝΝΑ, ΔΩΔΩΝΗΣ

ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ, ΛΑΚΚΑΣ ΣΟΥΛΙΟΥ

ΜΠΕΛΛΟΥ           ΟΥΡΑΝΙΑ, ΔΩΔΩΝΗΣ

ΜΠΙΤΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ, ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΜΠΟΥΝΑΣ           ΧΡΗΣΤΟΣ, ΛΑΚΚΑΣ ΣΟΥΛΙΟΥ

ΝΑΣΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ, ΣΕΛΛΩΝ

ΝΤΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΣΕΛΛΩΝ

ΠΑΝΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΠΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΠΑΤΣΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ, ΛΑΚΚΑΣ ΣΟΥΛΙΟΥ

ΡΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ, ΛΑΚΚΑΣ ΣΟΥΛΙΟΥ

ΣΙΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΑΤΣΙΝΑΣ            ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΖΙΜΑΣ ΠΕΤΡΟΣ, ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΖΩΡΤΖΗΣ            ΧΡΗΣΤΟΣ, ΣΕΛΛΩΝ

ΤΡΙΧΑ ΟΛΓΑ, ΛΑΚΚΑΣ ΣΟΥΛΙΟΥ

ΤΣΑΡΑΚΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ     , ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ, ΣΕΛΛΩΝ

ΧΗΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΧΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ,           ΣΕΛΛΩΝ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αβγού

ΣΙΑΤΟΥΝΗ           ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ       

ΧΗΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΧΗΤΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Επισκοπικού

ΓΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΚΙΤΣΟΥ ΧΡΥΣΗ ΕΛΠΙΔΑ

ΝΤΑΦΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Θεριακησίου

ΖΩΗ       ΣΟΦΙΑ

ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΛΙΟΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κοπάνης

ΔΡΟΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΑΠΠΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΠΑΠΠΟΥΣ            ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κρυφοβού

ΖΑΒΕΡΔΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΖΙΩΓΑ ΑΛΕΞΙΑ

ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μελιγγών

ΒΡΑΖΕΛΗΣ           ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΟΛΓΑ

ΣΙΩΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μουσιωτίτσης 

ΔΗΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ        

ΔΟΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΔΟΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΚΙΤΣΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΜΠΙΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΠΙΝΤΟΥ ΘΕΟΔΟΥΛΗ

ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΑΠΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ρωμανού

ΔΟΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ

ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ

ΝΤΑΦΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΡΕΓΓΙΝΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΡΕΓΓΙΝΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΤΖΙΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σερβιανών

ΖΙΑΒΡΟΣ ΠΕΤΡΟΣ             

ΚΩΣΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΠΕΠΕΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σιστρουνίου

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΓΚΟΓΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΚΙΤΣΑΚΗΣ             ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σκλίβανης

ΝΙΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΤΖΙΡΙΒΗΛΑ           ΠΑΝΑΓΙΩ

ΧΑΡΑΤΣΗ ΠΑΡΘΕΝΙΑ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Τερόβου

ΑΓΓΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΘΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΚΙΤΣΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  

ΝΤΑΜΠΟΣ           ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΤΣΟΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αγίας Αναστασίας

ΝΑΟΥΜ ΘΕΟΧΑΡΗΣ

ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αγίας Τριάδος

ΖΩΗΣ ΦΩΤΙΟΣ

ΤΣΙΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αγίου Ανδρέου

ΠΑΠΠΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αγίου Νικολάου

ΠΑΠΠΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αλεποχωρίου Μπότσαρη

ΜΑΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

ΠΑΠΠΑΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ανθοχωρίου Δωδώνης

ΑΡΓΥΡΗ ΕΛΕΝΗ

ΜΥΛΩΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αρδόσεως

ΑΝΤΕΛΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΛΙΟΝΤΟΥ ΜΑΝΘΑ ΕΛΕΝΗ

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αρτοπούλας

ΒΑΓΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ασπροχωρίου

ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΑΘΗΝΑ

ΜΑΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΜΠΕΛΛΟΣ           ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αχλαδέων

ΣΚΟΥΛΙΚΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

ΣΚΟΥΛΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Βαλανιδιάς

ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΧΑΡΙΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΧΑΡΙΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Βαργιάδων

ΜΠΟΥΤΖΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΝΑΣΗ ΕΛΕΝΗ

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Βαρλαάμ

ΜΟΙΡΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ           

ΤΖΩΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Βουλιάστης

ΚΑΡΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Γεωργάνων

ΝΙΚΑΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Δερβιζιάνων

ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΡΟΥΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Δραμεσιών

ΠΑΝΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Δωδώνης

ΝΤΑΓΚΑ ΜΑΡΘΑ

ΧΡΗΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ελάφου

ΒΑΛΕΚΑΡΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΔΗΜΑΚΗΣ            ΛΑΖΑΡΟΣ            

ΜΑΝΕΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ     

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ζωτικού

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ               ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ        

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καταμάχης

ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ             

ΤΖΙΜΑΣ ΠΕΤΡΟΣ

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κερασέας

ΓΚΟΤΟΒΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΔΩΝΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κουκλεσίου

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ   

ΓΩΓΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κουμαριάς

ΚΑΤΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΚΥΡΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κωστάνιανης

ΜΑΝΤΖΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΑΠΠΑ ΟΛΓΑ

ΤΣΑΛΗΣ ΒΛΑΣΙΟΣ

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Λίππας

ΓΚΟΥΣΤΗΣ            ΧΡΗΣΤΟΣ

ΔΙΑΣΠΑΡΡΑ ΤΖΙΟΥΖΕΠΠΕ

ΝΤΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μαντείου

ΛΩΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ        

ΜΠΡΑΧΟΣ            ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μελιάς

ΛΕΥΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ         

ΧΟΡΕΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μπαουσιών

ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μπεστιάς

ΚΟΛΙΑΚΗΣ            ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       

ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΛΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μυροδάφνης

ΓΑΡΟΥΦΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Παλαιοχωρίου Μπότσαρη

ΜΠΑΛΛΟΥ           ΜΑΡΙΑ

ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Παρδαλίτσης

ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ         

ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πεντολάκκου

ΖΗΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΑΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΤΟΛΗ ΑΓΛΑΙΑ

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πέρδικας

ΖΙΑΚΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΑΡΚΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

ΠΑΠΠΑ ΙΩΑΝΝΑ

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πεστών

ΝΑΤΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΝΤΑΦΛΟΥ           ΛΕΜΟΝΙΑ

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πλατανιών

ΒΑΚΑΛΗΣ             ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πολυγύρου

ΤΑΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ραβενίων

ΔΗΜΟΣ ΗΛΙΑΣ

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Σενίκου

ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Σεριζιανών

ΣΑΚΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Σμυρτιάς

ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ψήνας

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΔΕΣΤΟΥΝΗ          ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΣΧΟΛΙΑ
ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ
Ντοτη3 dodoni back