Συντακτης: Γιώργος Τσαντίκος
Δημοσιευση: 8-07-2019, 00:09
ΕΛΛΑΔΑ

ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ  158

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Χριστόφα Λέσβου 

ΑΚΤΥΠΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Δημητρίου Ζακύνθου 

ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ισαάκ Κοζάνης 

ΑΜΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Στυλιανού Ιωαννίνων 

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του Ιωάννη Β' Θεσσαλονίκης 

ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σωτηρίου Αργολίδος 

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου Φλώρινας 

ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του Αθανασίου Σερρών 

ΑΥΓΕΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου Ηρακλείου 

ΑΥΓΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ-ΘΕΟΔΩΡΑ του Ζήσιμου Ηλείας 

ΒΑΓΙΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου Χαλκιδικής 

ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του Ιωάννη Β2' Δυτικού Τομέα Αθηνών 

ΒΑΡΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χρυσόστομου Β' Θεσσαλονίκης 

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του Νικολάου Πέλλας 

ΒΕΣΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Φωτίου Ημαθίας 

ΒΛΑΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου Αρκαδίας 

ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θεοδώρου Α' Ανατολικής Αττικής 

ΒΟΛΟΥΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου Χανίων 

ΒΟΡΙΔΗΣ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ (ΜΑΚΗΣ) του Χρήστου Α' Ανατολικής Αττικής 

ΒΟΥΛΤΕΨΗ ΣΟΦΙΑ του Ιωάννη Β3' Νότιου Τομέα Αθηνών 

ΒΡΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Βασιλείου Κυκλάδων 

ΒΡΥΖΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Παναγιώτη Κοζάνης 

ΓΕΡΑΠΕΤΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου Επικρατείας 

ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παύλου Κιλκίς 

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΑΔΩΝΙΣ του Αθανασίου Β1' Βόρειου Τομέα Αθηνών 

ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου Πρέβεζας 

ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΜΑΡΙΟΡΗ (ΜΑΡΙΕΤΤΑ) του Παναγιώτη Επικρατείας 

ΓΙΟΓΙΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Νικολάου Θεσπρωτίας 

ΓΚΙΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Σωτηρίου Κέρκυρας 

ΓΚΙΟΥΛΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Πέτρου Α' Θεσσαλονίκης 

ΔΑΒΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Παναγιώτη Λακωνίας 

ΔΕΝΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ- ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σπυρίδωνα Β3' Νότιου Τομέα Αθηνών 

ΔΕΡΜΕΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αλεξάνδρου Έβρου 

ΔΗΜΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ του Σταύρου Κορινθίας 

ΔΗΜΟΣΧΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Σπύρου Έβρου 

ΔΙΓΑΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Βασιλείου Χανίων 

ΔΟΥΝΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΝΟΝΗ) του Δημητρίου Α' Πειραιώς 

ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΝΝΑ του Ταξιάρχη Α' Θεσσαλονίκης 

ΖΕΜΠΙΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γεωργίου Ευβοίας 

ΘΕΟΔΩΡΙΚΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του Δημητρίου Επικρατείας 

ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ (ΧΑΡΗΣ) του Αθανασίου Β3' Νότιου Τομέα Αθηνών 

ΙΑΤΡΙΔΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ (ΜΙΚΑ) του Ιωάννη Δωδεκανήσου 

ΚΑΒΒΑΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ιωάννη Λευκάδας 

ΚΑΙΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου Β1' Βόρειου Τομέα Αθηνών 

ΚΑΚΛΑΜΑΝΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του Μιχαήλ Α' Αθηνών 

ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Αθανασίου Α' Θεσσαλονίκης 

ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Ελευθερίου Ιωαννίνων 

ΚΑΠΠΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ του Σπυρίδωνος - Διονυσίου Κεφαλληνίας 

ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ανδρέα Αιτωλοακαρνανίας 

ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ ΑΝΝΑ του Αρκαδίου Β3' Νότιου Τομέα Αθηνών 

ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αλεξάνδρου Α' Θεσσαλονίκης 

ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αχιλλέα Σερρών 

ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Γεωργίου Β' Θεσσαλονίκης 

ΚΑΡΑΣΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου Πέλλας 

ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του Αθανασίου Ηλείας 

ΚΑΤΣΑΝΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Ιωάννη Αχαΐας 

ΚΑΤΣΑΦΑΔΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη Α' Πειραιώς 

ΚΕΔΙΚΟΓΛΟΥ ΣΥΜΕΩΝ (ΣΙΜΟΣ) του Βασιλείου Ευβοίας 

ΚΕΛΕΤΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Δημητρίου Έβρου 

ΚΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αχιλλέα Λάρισας 

ΚΕΡΑΜΕΩΣ ΝΙΚΗ του Κωνσταντίνου Β1' Βόρειου Τομέα Αθηνών 

ΚΕΦΑΛΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Στεφάνου Ιωαννίνων 

ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΟΛΓΑ του Ιωάννη Α' Αθηνών 

ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αχιλλέα Ρεθύμνης 

ΚΙΚΙΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Παναγιώτη Α' Αθηνών 

ΚΟΝΣΟΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΣ) του Νικία Δωδεκανήσου 

ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αθανασίου Ευρυτανίας 

ΚΟΤΡΩΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου Φθιώτιδας 

ΚΟΥΒΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σωτηρίου Α' Θεσσαλονίκης 

ΚΟΥΜΟΥΤΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σπυρίδωνος Β1' Βόρειου Τομέα Αθηνών 

ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Βασιλείου Βοιωτίας 

ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΝΕΟΚΛΗΣ του Δημοσθένη Λακωνίας 

ΚΥΡΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη- Παναγιώτη Β3' Νότιου Τομέα Αθηνών 

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Κωνσταντίνου Κοζάνης 

ΚΩΤΣΗΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αναστασίου Β' Δυτικής Αττικής 

ΚΩΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου Καρδίτσας 

ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΚΑΡΙΟΣ του Βασιλείου Καβάλας 

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου Μεσσηνίας 

ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του Χρήστου Σερρών 

ΛΙΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Γεωργίου Β' Δυτικής Αττικής 

ΛΙΒΑΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΣΠΗΛΙΟΣ) του Διονυσίου Αιτωλοακαρνανίας 

ΛΙΟΥΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου Μαγνησίας 

ΛΙΟΥΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Αχιλλέως Τρικάλων 

ΛΟΒΕΡΔΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΜΙΧΑΗΛ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του Πέτρου Β2' Δυτικού Τομέα Αθηνών 

ΜΑΚΡΗ ΖΩΗ (ΖΕΤΤΑ) του Μιχαήλ Μαγνησίας 

ΜΑΝΗ-ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΝΑ του Ευαγγέλου Πιερίας 

ΜΑΝΤΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του Παντελή Μεσσηνίας 

ΜΑΝΩΛΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Πέτρου Α' Πειραιώς 

ΜΑΡΑΒΕΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αριστοτέλη Μαγνησίας 

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου Β' Πειραιώς 

ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Αθανασίου Α' Ανατολικής Αττικής 

ΜΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη Α' Πειραιώς 

ΜΗΤΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΝΟΤΗΣ) του Αντωνίου Χίου 

ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Κωνσταντίνου Αχαΐας 

ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Κωνσταντίνου Β2' Δυτικού Τομέα Αθηνών 

ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Κωνσταντίνου Β' Πειραιώς 

ΜΟΝΟΓΥΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Μιχαήλ Κυκλάδων 

ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΝΤΟΡΑ) του Κωνσταντίνου Χανίων 

ΜΠΑΡΑΛΙΑΚΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝ (ΦΩΝΤΑΣ) του Ελευθερίου Πιερίας 

ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Στέργιου Ημαθίας 

ΜΠΙΖΙΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του Νικολάου Λάρισας 

ΜΠΛΟΥΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου Δράμας 

ΜΠΟΓΔΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Σπυρίδωνος Α' Αθηνών 

ΜΠΟΥΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου Φωκίδας 

ΜΠΟΥΚΩΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου Μαγνησίας 

ΜΠΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου Β' Δυτικής Αττικής 

ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Θεοδώρου Ηλείας 

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αθανασίου Α' Ανατολικής Αττικής 

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου Φθιώτιδας 

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη Καβάλας 

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του Αθανασίου Β3' Νότιου Τομέα Αθηνών 

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΜΙΧΑΛΗΣ) του Γεωργίου Κοζάνης 

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δαμιανού Αιτωλοακαρνανίας 

ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ-ΠΑΛΙΟΥΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του Δημητρίου Τρικάλων 

ΠΑΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου Δωδεκανήσου 

ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Αλεξάνδρου Ηρακλείου 

ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αδάμ Καβάλας 

ΠΑΤΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Κωνσταντίνου Γρεβενών 

ΠΙΚΡΑΜΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΄Οθωνος Επικρατείας 

ΠΛΑΚΙΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ιωσήφ Λασιθίου 

ΠΛΕΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) του Κωνσταντίνου Α' Αθηνών 

ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Γεωργίου Ευβοίας 

ΡΑΠΤΗ ΕΛΕΝΗ του Δημητρίου Α' Θεσσαλονίκης 

ΡΑΠΤΗ ΖΩΗ του Γεωργίου Β1' Βόρειου Τομέα Αθηνών 

ΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΘΟΔΩΡΟΣ) του Βασιλείου Β1' Βόρειου Τομέα Αθηνών 

ΣΑΛΜΑΣ ΜΑΡΙΟΣ του Γεωργίου Αιτωλοακαρνανίας 

ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Κωνσταντίνου Μεσσηνίας 

ΣΕΝΕΤΑΚΗΣ ΜΑΞΙΜΟΣ του Γεωργίου Ηρακλείου 

ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΣΤΡΑΤΟΣ) του Γεωργίου Α' Θεσσαλονίκης 

ΣΚΟΝΔΡΑ ΑΣΗΜΙΝΑ του Κωνσταντίνου Καρδίτσας 

ΣΚΡΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Θεοδώρου Τρικάλων 

ΣΟΥΚΟΥΛΗ-ΒΙΛΙΑΛΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ (ΜΑΡΙΛΕΝΑ) του Δημητρίου Κορινθίας 

ΣΤΑΜΕΝΙΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Ευαγγέλου Πέλλας 

ΣΤΑΪΚΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου Φθιώτιδας 

ΣΤΕΦΑΝΑΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ του Ισίδωρου Σάμου 

ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ του Στυλιανού Ροδόπης 

ΣΤΥΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημοσθένη Άρτας 

ΣΥΡΙΓΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΓΓΕΛΟΣ) του Ματθαίου Α' Αθηνών 

ΤΑΓΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χρήστου Κορινθίας 

ΤΑΡΑΝΤΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Δημητρίου Επικρατείας 

ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αναστασίου Ιωαννίνων 

ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου Ηλείας 

ΤΖΑΝΑΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου Λάρισας 

ΤΖΗΚΑΛΑΓΙΑΣ ΖΗΣΗΣ του Γεωργίου Καστοριάς 

ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του Γεωργίου Ημαθίας 

ΤΣΙΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αλέξανδρου Καρδίτσας 

ΤΣΙΓΚΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Αντωνίου Αχαΐας 

ΤΣΙΛΙΓΓΙΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΣΠΥΡΟΣ) του Γεωργίου Ξάνθης 

ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αναστασίου Δωδεκανήσου 

ΦΟΡΤΩΜΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του Αριστοτέλη Κυκλάδων 

ΦΩΤΗΛΑΣ ΙΑΣΩΝ του Ασημάκη Αχαΐας 

ΧΑΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΞΙΜΟΣ του Παντελή Λάρισας 

ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του Γεωργίου Σερρών 

ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Διονυσίου Β3' Νότιου Τομέα Αθηνών 

ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΗΣ) του Ιωάννη Β1' Βόρειου Τομέα Αθηνών 

ΧΕΙΜΑΡΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (ΘΕΜΗΣ) του Αθανασίου Φθιώτιδας 

ΧΙΟΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του Γεωργίου Πιερίας 

ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ (ΜΙΛΤΟΣ) του Παναγιώτη Μεσσηνίας 


ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ 86

ΑΒΡΑΜΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Αντωνίου Σερρών 

ΑΓΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-ΕΛΕΝΗ του Δημητρίου Κιλκίς 

ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΤΡΥΦΩΝ του Ζαφειρίου Β' Πειραιώς 

ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου Α' Θεσσαλονίκης 

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΙΑ) του Πέτρου Αχαΐας 

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Δημητρίου Ευβοίας 

ΑΡΑΧΩΒΙΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Γεωργίου Λακωνίας 

ΑΥΓΕΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του Πέτρου Β' Θεσσαλονίκης 

ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΧΡΗΣΤΟΣ του Νικολάου Κέρκυρας 

ΑΧΤΣΙΟΓΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του Θεμιστοκλή Επικρατείας 

ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του Δημητρίου Ηρακλείου 

ΒΑΡΕΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου Αιτωλοακαρνανίας 

ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΒΑΣΙΛΗΣ) του Νικολάου Επικρατείας 

ΒΕΡΝΑΡΔΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του Δημοσθένη Α' Αθηνών 

ΒΕΤΤΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Δημητρίου Κοζάνης 

ΒΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αθανασίου Β2' Δυτικού Τομέα Αθηνών 

ΒΟΥΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου Α' Αθηνών 

ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗ ΟΛΓΑ του Βασιλείου Άρτας 

ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννη Α' Θεσσαλονίκης 

ΓΚΙΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου Αργολίδος 

ΔΡΑΓΑΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ανδρέα Β2' Δυτικού Τομέα Αθηνών 

ΔΡΙΤΣΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Παναγιώτη Α' Πειραιώς 

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του Παύλου Καβάλας 

ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Εμμανουήλ Β1' Βόρειου Τομέα Αθηνών 

ΖΕΪΜΠΕΚ ΧΟΥΣΕΪΝ του Χασάν Ξάνθης 

ΖΟΥΡΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου Α' Θεσσαλονίκης 

ΗΓΟΥΜΕΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Εμμανουήλ Ηρακλείου 

ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Μιχαήλ Λασιθίου 

ΚΑΛΑΜΑΤΙΑΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Χρήστου Ηλείας 

ΚΑΡΑΣΑΡΛΙΔΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΦΡΟΣΩ) του Γεωργίου Ημαθίας 

ΚΑΣΙΜΑΤΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΝΙΝΑ) του Γεωργίου Β' Πειραιώς 

ΚΑΤΡΟΥΓΚΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Στέλιου-Παναγιώτη Β1' Βόρειου Τομέα Αθηνών 

ΚΑΤΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του Σπυρίδωνος Θεσπρωτίας 

ΚΑΦΑΝΤΑΡΗ ΧΑΡΟΥΛΑ (ΧΑΡΑ) του Φωτίου Β2' Δυτικού Τομέα Αθηνών 

ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου Λάρισας 

ΛΑΠΠΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Ευαγγέλου Καρδίτσας 

ΜΑΛΑΜΑ ΚΥΡΙΑΚΗ του Ιωάννη Χαλκιδικής 

ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ του Φωτεινού Έβρου 

ΜΑΜΟΥΛΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του Αντωνίου Ηρακλείου 

ΜΑΡΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου Αχαΐας 

ΜΕΪΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Μιχαήλ Μαγνησίας 

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Φραγκούλη Χίου 

ΜΟΥΖΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ευστράτιου Β3' Νότιου Τομέα Αθηνών 

ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Περικλή Β3' Νότιου Τομέα Αθηνών 

ΜΠΑΡΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Θεοφάνη Πρέβεζας 

ΜΠΟΥΡΝΟΥΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου Λέσβου 

ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) του Χρήστου Αιτωλοακαρνανίας 

ΝΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του Παναγιώτη Α' Θεσσαλονίκης 

ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του Σάββα Δράμας 

ΞΑΝΘΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Γεωργίου Ρεθύμνης 

ΞΕΝΟΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΙΖΑ (ΜΑΡΙΛΙΖΑ) του Διονυσίου Β1' Βόρειου Τομέα Αθηνών 

ΞΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γαλάτη Β3' Νότιου Τομέα Αθηνών 

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Αποστόλου Τρικάλων 

ΠΑΠΑΗΛΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ηλία Αρκαδίας 

ΠΑΠΑΝΑΤΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Στεργίου Μαγνησίας 

ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΑΣΗΣ) του Θεμιστοκλή Β2' Δυτικού Τομέα Αθηνών 

ΠΑΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Στυλιανού Β3' Νότιου Τομέα Αθηνών 

ΠΕΡΚΑ ΘΕΟΠΙΣΤΗ (ΠΕΤΗ) του Χαράλαμπου Φλώρινας 

ΠΟΛΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Πέτρου Χανίων 

ΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΟΥ (ΓΙΩΤΑ) του Λεωνίδα Βοιωτίας 

ΡΑΓΚΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου Β' Πειραιώς 

ΣΑΝΤΟΡΙΝΙΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου Δωδεκανήσου 

ΣΑΡΑΚΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αθανασίου Φθιώτιδας 

ΣΚΟΥΡΛΕΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του Βασιλείου Επικρατείας 

ΣΚΟΥΦΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΜΠΕΤΤΥ) του Δημητρίου Πιερίας 

ΣΠΙΡΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Παναγιώτη Α' Ανατολικής Αττικής 

ΣΥΡΜΑΛΕΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ευαγγέλου Κυκλάδων 

ΤΕΛΙΓΙΟΡΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ του Ιωάννη Καστοριάς 

ΤΖΑΚΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του Εμμανουήλ Πέλλας 

ΤΖΑΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Μόσχου Α' Αθηνών 

ΤΖΟΥΦΗ ΜΕΡΟΠΗ του Στέφανου Ιωαννίνων 

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ) του Γεωργίου Α' Θεσσαλονίκης 

ΤΣΑΚΑΛΩΤΟΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ του Στέφανου Β1' Βόρειου Τομέα Αθηνών 

ΤΣΙΠΡΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του Παύλου Λάρισας 

ΤΣΙΠΡΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του Παύλου Αχαΐας 

ΤΣΙΠΡΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του Παύλου Α' Ανατολικής Αττικής 

ΤΣΙΠΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ηρακλή Β' Δυτικής Αττικής 

ΦΑΜΕΛΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του Πέτρου Β' Θεσσαλονίκης 

ΦΕΡΧΑΤ ΟΖΓΚΙΟΥΡ του Ναζήφ Ροδόπης 

ΦΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αριστοτέλη Α' Αθηνών 

ΦΛΑΜΠΟΥΡΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Γερασίμου Επικρατείας 

ΦΩΤΙΟΥ ΘΕΑΝΩ του Βασιλείου Β3' Νότιου Τομέα Αθηνών 

ΧΑΡΙΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΞΗΣ) του Βύρωνα Μεσσηνίας 

ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του Ευαγγέλου Ευβοίας 

ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ ΡΑΛΛΙΑ του Δημητρίου Β3' Νότιου Τομέα Αθηνών 

ΨΥΧΟΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου Κορινθίας 


Κίνημα Αλλαγής 22

ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Πέτρου Β' Θεσσαλονίκης 

ΑΧΜΕΤ ΙΛΧΑΝ του Σαμπρή Ροδόπης 

ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΦΩΦΗ) του Γεωργίου Ηρακλείου 

ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΦΩΦΗ) του Γεωργίου Β3' Νότιου Τομέα Αθηνών 

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΑΝΤΙΑ) του Ιωάννη Β2' Δυτικού Τομέα Αθηνών 

ΓΚΟΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ναπολέοντα Άρτας 

ΚΑΜΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου Επικρατείας 

ΚΑΣΤΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Γεωργίου Α' Θεσσαλονίκης 

ΚΕΦΑΛΙΔΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ (ΧΑΡΑ) του Δημητρίου Δράμας 

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του Κωνσταντίνου Αρκαδίας 

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χρήστου Αιτωλοακαρνανίας 

ΛΙΑΚΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Θεοφάνη Λάρισας 

ΛΟΒΕΡΔΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Νικολάου Β1' Βόρειου Τομέα Αθηνών 

ΜΟΥΛΚΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου Βοιωτίας 

ΜΠΑΡΑΝ ΜΠΟΥΡΧΑΝ του Νετζαντή Ξάνθης 

ΜΠΙΑΓΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σπυρίδωνος Κέρκυρας 

ΠΑΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Νικολάου Χαλκιδικής 

ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ανδρέα Αχαΐας 

ΠΟΥΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Θεοδοσίου Αργολίδος 

ΣΚΑΝΔΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου Α' Αθηνών 

ΦΡΑΓΓΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σταύρου Κιλκίς 

ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΕΥΗ) συζ. Δημητρίου Α' Ανατολικής Αττικής 


ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ 15

ΓΕΡΑΣΙΜΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του Νικολάου Α' Ανατολικής Αττικής 

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΝΕΛΛΑ του Πετρόπουλου Β3' Νότιου Τομέα Αθηνών 

ΔΙΓΕΝΗ ΑΣΗΜΙΝΑ (ΣΕΜΙΝΑ) του Αναστασίου Α' Πειραιώς 

ΚΑΝΕΛΛΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ (ΛΙΑΝΑ) του Χρήστου Α' Αθηνών 

ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Πέτρου Αχαΐας 

ΚΑΤΣΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Περικλή Β3' Νότιου Τομέα Αθηνών 

ΚΟΜΝΗΝΑΚΑ ΜΑΡΙΑ του Αποστόλου Λέσβου 

ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αποστόλου Α' Θεσσαλονίκης 

ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αποστόλου Β2' Δυτικού Τομέα Αθηνών 

ΛΑΜΠΡΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αριστείδη Λάρισας 

ΜΑΝΩΛΑΚΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΩ του Εμμανουήλ Β' Πειραιώς 

ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου Ευβοίας 

ΠΑΠΑΡΗΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Νικολάου Επικρατείας 

ΠΑΦΙΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Σπυρίδωνος Β1' Βόρειου Τομέα Αθηνών 

ΣΤΟΛΤΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του Δημητρίου Β' Θεσσαλονίκης 


ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΥΣΗ 10

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ευαγγέλου Β2' Δυτικού Τομέα Αθηνών 

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ - ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Κωνσταντίνου Β1' Βόρειου Τομέα Αθηνών 

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ - ΧΑΙΔΩ του Δημητρίου Β' Πειραιώς 

ΒΑΓΕΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου Β3' Νότιου Τομέα Αθηνών 

ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Ιωσήφ Α' Θεσσαλονίκης 

ΒΙΛΙΑΡΔΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Διονυσίου Επικρατείας 

ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αναστασίου Α' Αθηνών 

ΜΠΟΥΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη Σερρών 

ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Αντωνίου Α' Ανατολικής Αττικής 

ΧΗΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αχιλλέως Β' Θεσσαλονίκης 


ΜέΡΑ25 9

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Αθανασίου Α' Αθηνών 

ΑΔΑΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Στεργίου Β' Θεσσαλονίκης 

ΑΠΑΤΖΙΔΗ ΜΑΡΙΑ του Κυρίλλου Α' Ανατολικής Αττικής 

ΑΡΣΕΝΗΣ ΚΡΙΤΩΝ-ΗΛΙΑΣ του Δημοκράτη Β2' Δυτικού Τομέα Αθηνών 

ΒΑΡΟΥΦΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΗΣ) του Γεωργίου Α' Θεσσαλονίκης 

ΒΑΡΟΥΦΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΗΣ) του Γεωργίου Ηρακλείου 

ΒΑΡΟΥΦΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΗΣ) του Γεωργίου Β' Πειραιώς 

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΚΛΕΩΝ του Γεωργίου Β1' Βόρειου Τομέα Αθηνών 

ΣΑΚΟΡΑΦΑ ΣΟΦΙΑ του Ηλία Β3' Νότιου Τομέα Αθηνών 

200 λέξεις απομένουν.
σχετικα αρθρα
Ντοτη3