Πυρκαγιά μικρής έκτασης εκδηλώθηκε κοντά στο ποδοσφαιρικό γήπεδο της Ελεούσας, σε χορτολιβαδική έκταση. Επιχειρούν δύο υδροφόρα οχήματα με έξι πυροσβέστες και τον διοικητή του 2ου Σταθμού να συντονίζει τις ενέργειες κατάσβεσης.
Πυρκαγιά μικρής έκτασης εκδηλώθηκε κοντά στο ποδοσφαιρικό γήπεδο της Ελεούσας, σε χορτολιβαδική έκταση. Επιχειρούν δύο υδροφόρα οχήματα με έξι πυροσβέστες και τον διοικητή του 2ου Σταθμού να συντονίζει τις ενέργειες κατάσβεσης.