Τελευταία προπόνηση σήμερα Σάββατο για τους παίκτες του ΠΑΣ πριν το ματς με την ΑΕΚ στο ΟΑΚΑ. Ο Γιάννης Πετράκης έδωσε έμφαση στην επιθετική τακτική και άφησε εκτός αποστολής το Νικολιά που παραμένει τραυματίας, αλλά και τον Χαλκιαδάκη, ο οποίος θα εξεταστεί τη Δευτέρα για να διαπιστωθεί η σοβαρότητα της κατάστασής του.
Στην αποστολή συμμετέχουν: Βελλίδης, Γιαννίκογλου, Αποστολόπουλος, Λίλα, Καρανίκας, Σκόνδρας, Τζημοπουλος, Ντόλοβατς, Σολτάνι, Γαρουφαλιάς, Γιάκος, Μπουκουβάλας, Μπετρά, Κόντε, Ζαχαρός, Μανθάτης, Μιχαήλ, Βιδάλ.
Μετά την ολοκλήρωση της προπόνησης η ομάδα αναχώρησε οδικώς για την Αθήνα.