Συντακτης: Γιώργος Τσαντίκος
Δημοσιευση: 9-08-2018, 18:29
ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Δύσκολο θα είναι το ξεκίνημα για τον ΠΑΣ, καθώς θα παίξει εκτός με ΑΕΚ και Ολυμπιακό από νωρίς στο πρωτάθλημα. Όλο το πρόγραμμα έχει ως εξής:


1η αγωνιστική


Πανιώνιος - ΟΦΗ

Παναιτωλικός - Ατρόμητος

ΠΑΟΚ - Αστέρας Τρίπολης

Ξάνθη - Παναθηναϊκός

ΑΕΚ - ΠΑΣ Γιάννινα

Λαμία - Άρης

Ολυμπιακός - Λεβαδειακός

Απόλλων Σμύρνης - ΑΕΛ


2η αγωνιστική


Παναιτωλικός - ΟΦΗ

Πανιώνιος - ΠΑΟΚ

Ατρόμητος - Ξάνθη

Αστέρας Τρίπολης - ΑΕΚ

Παναθηναϊκός - Λαμία

Ολυμπιακός - ΠΑΣ Γιάννινα

Άρης - ΑΕΛ

Λεβαδειακός - Απόλλων Σμύρνης


3η αγωνιστική


ΟΦΗ - ΠΑΟΚ

Ξάνθη - Παναιτωλικός

ΑΕΚ - Πανιώνιος

Λαμία -Ατρόμητος

Ολυμπιακός - Αστέρας Τρίπολης

ΑΕΛ - Παναθηναϊκός

Απόλλων Σμύρνης - ΠΑΣ Γιάννινα

Αρης - Λεβαδειακός


4η αγωνιστική


Ξάνθη - ΟΦΗ

ΠΑΟΚ - ΑΕΚ

Παναιτωλικός - Λαμία

Πανιώνιος - Ολυμπιακός

Ατρόμητος - ΑΕΛ

Αστέρας Τρίπολης - Απόλλων Σμύρνης

Παναθηναϊκός - Λεβαδειακός

ΠΑΣ Γιάννινα - Αρης


5η αγωνιστική


ΟΦΗ - ΑΕΚ

Λαμία - Ξάνθη

Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ

ΑΕΛ - Παναιτωλικός

Απόλλων Σμύρνης - Πανιώνιος

Λεβαδειακός - Ατρόμητος

Αρης - Αστέρας Τρίπολης

Παναθηναϊκός - ΠΑΣ Γιάννινα


6η αγωνιστική


Λαμία - ΟΦΗ

ΑΕΚ - Ολυμπιακός

Ξάνθη - ΑΕΛ

ΠΑΟΚ - Απόλλων Σμύρνης

Παναιτωλικός - Λεβαδειακός

Πανιώνιος - Αρης

Ατρόμητος - ΠΑΣ Γιάννινα

Αστέρας Τρίπολης - Παναθηναϊκός


7η αγωνιστική


ΟΦΗ - Ολυμπιακός

ΑΕΛ - Λαμία

Απόλλων Σμύρνης - ΑΕΚ

Λεβαδειακός - Ξάνθη

Αρης - ΠΑΟΚ

ΠΑΣ Γιάννινα - Παναιτωλικός

Παναθηναϊκός - Πανιώνιος

Ατρόμητος - Αστέρας Τρίπολης


8η αγωνιστική


ΑΕΛ - ΟΦΗ

Ολυμπιακός - Απόλλων Σμύρνης

Λαμία - Λεβαδειακός

ΑΕΚ - Αρης

Ξάνθη - ΠΑΣ Γιάννινα

ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός

Παναιτωλικός - Αστέρας Τρίπολης

Πανιώνιος -Ατρόμητος


9η αγωνιστική


ΟΦΗ - Απόλλων Σμύρνης

Λεβαδειακός - ΑΕΛ

Αρης - Ολυμπιακός

ΠΑΣ Γιάννινα - Λαμία

Παναθηναϊκός - ΑΕΚ

Αστέρας Τρίπολης - Ξάνθη

Ατρόμητος - ΠΑΟΚ

Πανιώνιος - Παναιτωλικός


10η αγωνιστική


Λεβαδειακός - ΟΦΗ

Απόλλων Σμύρνης - Αρης

ΑΕΛ - ΠΑΣ Γιάννινα

Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός

Λαμία - Αστέρας Τρίπολης

ΑΕΚ - Ατρόμητος

Ξάνθη - Πανιώνιος

ΠΑΟΚ - Παναιτωλικός


11η αγωνιστική


ΟΦΗ - Αρης

ΠΑΣ - Λεβαδειακός

ΠΑΟ - Απόλλων Σμύρνης

Αστέρας - ΑΕΛ

Ατρόμητος - Ολυμπιακός

Πανιώνιος - Λαμία

Παναιτωλικός - ΑΕΚ

ΠΑΟΚ - Ξάνθη


12η αγωνιστική


ΠΑΣ - ΟΦΗ

Αρης - ΠΑΟ

Λεβαδειακός - Αστέρας

Απόλλων Σμύρνης. - Ατρόμητος

ΑΕΛ - Πανιώνιος

Ολυμπιακός - Παναιτωλικός

ΛΑΜΙΑ - ΠΑΟΚ

ΑΕΚ - ΞΑΝΘΗ


13η αγωνιστική


ΟΦΗ - ΠΑΟ

Αστέρας - ΠΑΣ

Ατρόμητος - Αης

Πανιώνιος - Λεβαδειακός

Παναιτωλικός - Απόλλων Σμύρνης

ΠΑΟΚ - ΑΕΛ

Ξάνθη - Ολυμπιακός

ΑΕΚ - ΛΑΜΙΑ


14η αγωνιστική


Αστέρας - ΟΦΗ

ΠΑΟ - Ατρόμητος

ΠΑΣ - Πανιώνιος

Αρης - Παναιτωλικός

Λεβαδειακός - ΠΑΟΚ

Απόλλων Σμύρνης - Ξάνθη

ΑΕΛ - ΑΕΚ

Ολυμπιακός - Λαμία


15η αγωνιστική


ΟΦΗ - Ατρόμητος

Πανιώνιος - Αστέρας

Παναιτωλικός - ΠΑΟ

ΠΑΟΚ - ΠΑΣ

Ξάνθη - Αρης

ΑΕΚ - Λεβαδειακός


ΠΑΣ - Απόλλων Σμύρνης


Ολυμπιακός - ΑΕΛ

200 λέξεις απομένουν.
σχετικα αρθρα