Άλλη μια μικρή, πλην αισθητή, καθώς το επίκεντρο ήταν μέσα στην πόλη των Ιωαννίνων, σεισμική δόνηση, σημειώθηκε στις 7 το πρωί σήμερα, 21 Φεβρουαρίου.
Είχε ένταση 2,4R και το επίκεντρό της ήταν8 χλμ δυτικά των Ιωαννίνων, σε εστιακό βάθος 2 χλμ.
Άλλη μια μικρή, πλην αισθητή, καθώς το επίκεντρο ήταν μέσα στην πόλη των Ιωαννίνων, σεισμική δόνηση, σημειώθηκε στις 7 το πρωί σήμερα, 21 Φεβρουαρίου.
Είχε ένταση 2,4R και το επίκεντρό της ήταν8 χλμ δυτικά των Ιωαννίνων, σε εστιακό βάθος 2 χλμ.