H θεατρική παράσταση «Διάλεξε τον θάνατό σου, αγάπη μου» ανεβαίνει στο υπαίθριο θέατρο της ΕΗΜ, στις 26 Ιουλίου, στις 21:30.
Πρόκειται για το νουάρ έργο του Ρομπέρ Τομά σε διασκευή και σκηνοθεσία των Θανάση Παπαθανασίου και Μιχάλη Ρέππα, με την Κάτια Δανδουλάκη στον πρωταγωνιστικό ρόλο. Μαζί της η Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους, η Πηνελόπη Αναστασοπούλου, ο Γιώργος Γεροντιδάκης και ο Πάνος Σταθακός.
Εισιτήριο: 23 ευρώ, 18 ευρώ το μειωμένο