Σήμερα στις 6 το απόγευμα, ο Στέφανος Ντούσκος του ΝΟΙ θα αγωνιστεί μαζί με τους Γιάνναρο, Μαγδανή και Πέτρου στους προκριματικούς της Κωπηλασίας στο Ριο. Το πλήρωμα της τετρακώπου ελαφρών βαρών, προκρίθηκε την τελευταία στιγμή, στη θέση των ρώσων κωπηλατών που αποκλείστηκαν από τη WADA για ντόπινγκ.
Κάθε μέρα, στην ατζέντα του "Τύπου" θα βρίσκετε το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων από τους Ολυμπιακούς του Ρίο και την επισήμανση οπου υπάρχουν ελληνικές συμμετοχές