O Δήμος Ηγουμενίτσας απευθύνει πρόσκληση για τη δεύτερη δημόσια διαβούλευση στο πλαίσιο του έργου «Εκπόνηση σχεδίου βιώσιμης αστικής κινητικότητας (ΣΒΑΚ)», τη Δευτέρα 2 Οκτωβρίου στις 18:00-22:00 στο Πνευματικό Κέντρο Πάνθεον Ηγουμενίτσας. Στην εκδήλωση θα γίνει αναλυτική παρουσίαση των προκαταρκτικών προτάσεων που έχουν διαμορφωθεί στα πλαίσια του έργου και θα ακολουθήσει ανταλλαγή απόψεων. Σχετικό υλικό σε συνοπτική μορφή, έχει αναρτηθεί στον παρακάτω σύνδεσμο http://svak.igoumenitsa.gr .