Την παράσταση «Δον Καμίλο» του Σωτήρη Πατατζή παρουσιάζει η θεατρική ερασιτεχνική ομάδα του Πολιτιστικού Συλλόγου Λακκωμάτων, στις 30 και 31 Μαΐου, στις 20:00, στο Καμπέρειο Θέατρο, στο πλαίσιο του «Ερασιτεχνικού Μαΐου» του ΔΗΠΕΘΕ Ιωαννίνων.
Επιμέλεια σκηνοθεσίας: Σωτήρης Αλεξίου.
Παίζουν: Ιωάννα Νάκη, Σοφία Λάζου, Γιώργος Τσόδουλος, Αιμίλιος Γιωτόπουλος, Μαίρη Ασλάνη, Τέττα Ζαΐμη, Κατερίνα Κουτσάφτη, Θεοδόσης Γλέζος, Δημήτρης Βλάχος, Βασιλική Καξήρα, Αθηνά Τσόδουλου, Κική Τζάλλα, Σωτήρης Αλεξίου.
Είσοδος ελεύθερη.