Λυκ πίσω
ΓΙΑΝΝΕΝΑ

To ψηφοδέλτιο του Στέφανου Ζούμπα

Εικόνα του άρθρου To ψηφοδέλτιο του Στέφανου Ζούμπα
ΣΥΝΤΑΚΤΗΣ: Γιώργος Τσαντίκος
ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ: 01/09/2023, 13:37
ΓΙΑΝΝΕΝΑ - ΕΚΛΟΓΕΣ ΣΤΗΝ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ - ΤΑ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΑ ΤΩΝ ΠΑΡΑΤΑΞΕΩΝ

Οι υποψήφιοι του συνδυασμού Ήπειρος Όλον με επικεφαλής τον Στέφανο Ζούμπα, υποψήφιο περιφερειάρχη, είναι το εξής:

ΠΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

1. ΑΪΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ- ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ

2. ΑΞΙΟΥΡΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ- ΤΕΛΩΝΕΙΑΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

3. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ- ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Δ. ΔΩΔΩΝΗΣ ‐ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΕΚΑΒ

4. ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ- ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Δ. ΔΩΔΩΝΗΣ ‐ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

5. ΒΟΥΣΤΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ- ΙΔΙΟΚΤΗΤΡΙΑ ΦΡΟΝΤΗΣΤΙΡΙΩΝ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ

6. ΓΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ- ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ /ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ‐ Δ.Σ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

7. ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ- ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ ΓΝΙ ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑ‐ΜΕΛΟΣ ΝΤ ΑΔΕΔΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

8. ΚΑΡΑΚΙΤΣΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ- ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

9. ΚΕΪΣΟΓΛΟΥ ΗΛΙΑΝΝΑ- ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΤΗΛΕΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

10. ΚΙΤΣΑΝΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ- ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ‐ ΙΑΤΡΟΣ

11. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ- ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ‐ ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΝΕ ΠΑΣΟΚ‐ΚΙΝΗΜΑ ΑΛΛΑΓΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

12. ΛΑΚΚΑ ΕΛΕΝΗ- ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ ‐ ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΝΕ ΠΑΣΟΚ‐ΚΙΝΗΜΑ ΑΛΛΑΓΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

13. ΛΕΟΝΤΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ- ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΣ ΔΗΜΟΥ ΖΙΤΣΑΣ‐ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ‐ΜΕΛΟΣ ΝΕ ΠΑΣΟΚ‐ΚΙΝΗΜΑ ΑΛΛΑΓΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

14. ΛΙΑΓΚΟΥ ΑΝΘΗ- ΠΑΡΑΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ‐ ΥΠ. ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ ΠΑΣΟΚ‐ΚΙΝΗΜΑ ΑΛΛΑΓΗΣ

15. ΛΙΟΥΡΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ- ΠΕΡ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ‐ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΓΑΣΙ ΕΝΩΣΗ ΑΓΡΟΤΩΝ‐ΜΕΛΟΣ ΚΠΕ ΠΑΣΟΚ‐ΚΙΝΗΜΑ ΑΛΛΑΓΗΣ

16. ΜΙΣΟΚΕΦΑΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ- ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

17. ΜΠΑΜΠΟΥΣΚΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ- ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΟΣ‐ΑΓΡΟΤΗΣ

18. ΜΠΑΝΔΕΛΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ- ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ‐ ΙΔΙΟΚΤΗΤΡΙΑ ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟΥ

19. ΝΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ- ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΣ

20. ΞΙΟΥΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ- ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΣΤΟ ΠΓΝΙ

21. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ- ΓΥΜΝΑΣΤΗΣ‐ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΓΣΙ

22. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ- ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΤΑΜΑΧΗΣ ΔΗΜΟΥ ΔΩΔΩΝΗΣ

23. ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ- ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΓΑΛΛΙΚΩΝ ‐ ΠΡ. ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ ΚΙΝΑΛ

24. ΣΙΝΤΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ- ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ GARMIN GREECE

25. ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ ΑΛΕΚΟΣ- ΟΙΚΟΔΟΜΟΣ

26. ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ- ΠΤΗΝΟΤΡΟΦΟΣ

27. ΣΤΑΣΙΝΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ- ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΠΑΙΔΕΙΑΣ

28. ΤΑΣΙΟΥ ΙΟΥΛΙΑ- ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ

29. ΤΖΙΑΛΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ- ΔΗΜ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΥ ΖΙΤΣΑΣ‐ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

30. ΤΡΑΪΚΑΠΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ- ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ

31. ΤΣΙΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ- ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΥ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟΥ Δ. ΠΩΓΩΝΙΟΥ

32. ΤΣΩΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ- ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ

33. ΧΑΛΚΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ- ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ


ΠΕ ΑΡΤΑΣ

1. ΑΛΕΥΡΗ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ- BOHΘΟΣ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΥ

2. ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΒΟΥΛΑ- ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ ‐ ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΕΤΡΩΒΟΥΛΕΥΤΗΣ ΠΑΣΟΚ‐ΚΙΝΗΜΑ ΑΛΛΑΓΗΣ

3. ΓΚΟΥΝΤΑ ΟΛΓΑ- ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ

4. ΓΟΓΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ- ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΑΥΤΟΤΕΛΟΥΣ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΜΟΝΑΔΑΣ ΕΣ. ΕΛΕΓΧΟΥ ΔΗΜΟΥ ΑΡΤΑΙΩΝ

5. ΓΟΓΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ- ΛΟΓΙΣΤΗΣ ‐ ΝΕ ΑΡΤΑΣ

6. ΖΙΩΒΑ ΘΕΟΔΩΡΑ- ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ

7. ΖΩΓΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ)- ΠΤΗΝΟΤΡΟΦΟΣ

8. ΛΙΓΚΑΣ ΝΙΚΟΣ- ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΟΤΕ‐ΜΕΛΟΣ ΝΕ ΠΑΣΟΚ‐ΚΙΝΗΜΑ ΑΛΛΑΓΗΣ ΑΡΤΑΣ

9. ΜΑΡΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ- ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΥ

10. ΜΕΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ- ΠΡ. ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ ΚΑΙ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΗΣ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ

11. ΠΑΠΑΒΑΓΓΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ- ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΕΦΚΑ

12. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΑΛΚΗΣ- ΤΟΜΕΑΡΧΗΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΠΑΣΟΚ‐ΚΙΝΗΜΑ ΑΛΛΑΓΗΣ‐ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ‐ΠΡ. ΓΡ. ΝΕ ΠΑΣΟΚ ΑΡΤΑΣ

13. ΡΙΖΟΣ ΘΩΜΑΣ- ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

14. ΣΕΡΕΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ- ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΝΕ ΠΑΣΟΚ‐ΚΙΝΗΜΑ ΑΛΛΑΓΗΣ ΑΡΤΑΣ

15. ΤΖΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ- ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ‐ ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ

16. ΤΣΩΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ- ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

17. ΦΩΤΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ- ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΕΛΤΑ


ΠΕ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

1. ΔΕΒΛΕΤΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ- ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ

2. ΚΟΛΟΒΟΣ ΒΑΪΟΣ- ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ

3. ΚΟΥΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ- ΙΑΤΡΟΣ

4. ΜΕΜΜΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ- ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ‐ Υπ. ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ ΠΑΣΟΚ ‐ ΚΙΝΗΜΑ ΑΛΛΑΓΗΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

5. ΜΠΑΛΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ- ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

6. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ (ΒΑΝΑ)- ΙΔΙΟΚΤΗΤΡΙΑ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟΥ

7. ΤΖΑΝΝΗ ΙΣΙΔΩΡΑ- ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΛΟΓΟΣ

8. ΤΖΟΒΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ- ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΜΑΤΙΑΣ ‐ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

 

ΠΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

1. ΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ- ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΝΩΣΗΣ ΑΠΟΣΤΡΑΤΩΝ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

2. ΖΗΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ- ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

3. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ- ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

4. ΚΑΡΑΛΗ ΜΑΡΙΑ- ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

5. ΚΟΛΕΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ- ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

6. ΚΩΤΣΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ- ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ‐ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΝΕ ΠΑΣΟΚ‐ΚΙΝΗΜΑ ΑΛΛΑΓΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

7. ΛΙΟΛΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ- ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

8. ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ- ΤΕΛΕΙΟΦΟΙΤΟΣ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΧΡΗΜ/ΜΙΚΗΣ‐ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ

9. ΧΗΤΑ ΜΑΡΙΑ- ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ ‐ Υπ. ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ ΠΑΣΟΚ ‐ ΚΙΝΗΜΑ ΑΛΛΑΓΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΣΧΟΛΙΑ
ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ
Μαννι πισω dodoni back Ντοτη3