Η εθελοντική ομάδα Save Your Hood συνεργάζεται αυτή τη φορά με τον Πολιτιστικό Σύλλογο Περάματος Ιωαννίνων «Το Σπήλαιο» και την TSIRUNning Activities & Experiences και καλεί τους πολίτες για μια ακόμη «εκστρατεία» καθαρισμού.
Αυτή τη φορά, θα βάλουν τα σκουπίδια των γειτονιών του Περάματος… στη θέση τους.
Το ραντεβού έχει προγραμματιστεί για την Κυριακή 25 Απριλίου, στις 17:30, στο πάρκο-γήπεδα του Περάματος. Θα υπάρχουν σακούλες και γάντια.