Η Σχολή Πιάνου του Δημοτικού Ωδείου Ιωαννίνων παρουσιάζει την Τετάρτη 24 Μαΐου, στις 20:30, στον πολιτιστικό πολυχώρο «Δημ Χατζής», μαθητές της Μέσης και Ανωτέρας Σχολής και τελειόφοιτους σπουδαστές από τις τάξεις των καθηγητριών: Ειρήνης Ζάγκλη, Μαριέτας Θεοτικού, Ελένης Κολιού, Εύης Κύρκου, Φανής Μαντέλλου.
Θα ακουστούν έργα των Chopin, Mendelssohn,Rrimsky-Korsakov, Beethoven, Albeniz, Liszt, Rachmaninoff.