Ο Ξύδας επέστρεψε στις προπονήσεις του ΠΑΣ σήμερα, ενώ ο Παμλίδης συνέχισε το ατομικό πρόγραμμα. Η προπόνηση περιλάμβανε σήμερα τακτική στο παιχνίδι, επίθεση, τελειώματα και διπλό με δοκιμές σχημάτων.
Επόμενη προπόνηση αύριο στο ΠΕΑΚΙ, στις 18.00.
Ο Ξύδας επέστρεψε στις προπονήσεις του ΠΑΣ σήμερα, ενώ ο Παμλίδης συνέχισε το ατομικό πρόγραμμα. Η προπόνηση περιλάμβανε σήμερα τακτική στο παιχνίδι, επίθεση, τελειώματα και διπλό με δοκιμές σχημάτων.
Επόμενη προπόνηση αύριο στο ΠΕΑΚΙ, στις 18.00.