Συντακτης: Γιώργος Τσαντίκος
Δημοσιευση: 7-05-2019, 23:41
ΕΚΛΟΓΕΣ ΣΤΗΝ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΑ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΑ ΤΩΝ ΠΑΡΑΤΑΞΕΩΝ

Στο πρωτοδικείο κατατέθηκε το ψηφοδέλτιο της ΛΑΣ στην Περιφέρεια Ηπείρου με επικεφαλής τον Γιώργο Πρέντζα και στον Δήμο Ιωαννιτών με επικεφαλής την ΌλΥ Τσουμάνη.

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΗΠΕΙΡΟΥ


Εκλογική Περιφέρεια Ιωαννίνων

ΑΔΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΒΑΔΙΒΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΓΙΩΤΗ ΑΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ

ΓΙΩΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΓΚΑΜΠΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΓΡΑΜΜΕΝΙΑΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΔΑΡΔΑΝΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΗΛΙΑ

ΔΟΥΒΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΖΕΚΑ-ΠΑΣΧΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΖΗΝΔΡΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΖΩΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

ΗΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΘΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

ΚΑΡΑΚΙΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΚΑΡΑΠΕΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΑΡΙΤΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ

ΚΑΡΠΟΥΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΠΑΥΛΟΥ

ΚΑΤΣΙΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΙΤΣΟΥ ΛΟΥΚΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΚΡΙΚΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΛΑΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΛΕΥΤΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΜΑΝΟΥΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΜΑΤΣΑΓΓΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΠΑΜΠΟΥΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΝΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΝΤΕΚΟΥΜΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΛΙΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΣΑΛΟΓΙΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΣΙΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΣΠΥΡΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΤΟΥΛΚΙΑΡΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΣΑΒΒΑ

ΤΣΑΠΡΑΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ


Εκλογική Περιφέρεια Άρτας

ΑΛΙΦΤΗΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΑΡΧΙΜΑΝΔΡΙΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΖΙΩΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΖΟΡΜΠΑ-ΖΙΩΒΑ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ (ΡΙΤΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΙΚΙΩΝΗ-ΤΖΙΑΝΟΥΜΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΓΗΣΙΛΑΟΥ

ΛΥΚΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΜΠΑΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΜΠΕΤΣΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΝΑΤΣΗΣ ΛΑΜΠΗΣ του ΣΠΥΡΟΥ

ΞΥΛΟΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΠΑΝΟΔΗΜΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΠΑΝΤΖΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΝΤΙΝΟΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΧΡΗΣΤΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ


Εκλογική Περιφέρεια Θεσπρωτίας

ΓΚΙΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΗΜΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΚΑΡΙΜΑΛΗ-ΤΖΙΟΥΜΑ ΡΟΔΟΥΛΑ του ΦΩΤΙΟΥ

ΜΑΡΕΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΜΗΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ

ΜΠΡΕΣΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΣΤΑΥΡΟΥ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΥΦΑΝΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ

ΧΡΗΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ

Εκλογική Περιφέρεια Πρέβεζας

ΚΙΤΣΑΝΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

ΚΟΝΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΚΥΡΙΑΖΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΩΤΣΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΛΕΛΟΒΙΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ

ΜΑΝΙΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΠΕΡΙΚΛΗ

ΜΙΣΗΡΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΜΠΑΛΑΔΗΜΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΠΟΥΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΝΟΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ

ΠΑΡΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΠΕΤΡΟΥ

ΤΖΙΜΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

ΧΑΪΔΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ


ΔΗΜΟΣ ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

Εκλογική Περιφέρεια Ιωαννίνων

ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ

ΒΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

ΒΑΜΒΕΤΣΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

ΒΑΡΒΑΡΕΖΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΒΛΑΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ

ΓΚΙΖΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

ΓΚΟΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY

ΓΚΟΛΕΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ – ΙΩΑΝΝΗ

ΔΟΥΒΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ

ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ

ΚΑΛΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΚΑΛΥΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΧΑΡΙΣΗΣ του ΗΛΙΑ

ΚΑΡΑΤΖΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΕΣΚΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

ΚΟΝΤΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΟΣΙΝΑ - ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

ΚΟΥΡΓΙΑ ΗΛΕΚΤΡΑ του ΘΩΜΑ

ΚΟΥΡΟΥΤΖΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΩΣΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΜΑΝΤΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΜΑΡΓΙΟΛΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

ΜΑΧΤΣΙΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΜΕΛΙΣΣΟΒΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΥ

ΜΗΤΣΙΜΑΡΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΜΙΣΙΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΟΚΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ

ΜΠΛΙΘΙΚΙΩΤΗ - ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΝΙΚΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΖΑΧΑΡΙΑ

ΠΑΠΑΗΛΙΑ - ΠΑΡΓΙΑΝΟΥ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΠΑΠΠΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΡΑΤΣΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΣΙΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΤΖΕΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΤΣΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΦΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ

ΦΑΤΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ


Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι Ιωαννίνων

ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

ΖΗΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΛΑΜΠΡΟΥ

ΚΑΠΡΙΝΙΩΤΗ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΙΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΛΕΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

ΜΗΤΣΙΜΑΡΗ ΣΕΒΑΣΤΗ (ΤΑΤΙΑΝΑ) του ΧΑΡΙΛΑΟΥ

ΜΠΑΘΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΜΠΛΕΤΣΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΤΟΝΤΟΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΦΝΗ του ΝΑΠΟΛΕΩΝ

ΣΑΡΙΤΣΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΤΡΑΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΣΑΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ


Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι Μαρμάρων

ΓΗΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

ΘΑΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΜΑΝΤΖΙΟΥ – ΓΗΤΑ ΜΑΡΙΝΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΟΨΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ

ΤΣΙΑΚΤΣΙΡΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΣΙΟΤΣΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΝΑΟΥΜ


Εκλογική Περιφέρεια Περάματος

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Περάματος

ΜΠΑΚΑΝΙΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΝΤΑΛΑΜΠΙΡΑ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΣΙΜΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ


Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι, Περάματος

ΖΩΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ

ΝΤΟΒΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΝΤΟΒΑ – ΣΥΜΠΑ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΠΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΥ


Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι Κρύας

ΔΟΥΒΛΗ ΙΣΜΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΜΠΑΜΠΟΥΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΗΡΑΚΛΗ

ΝΤΑΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ

ΤΣΙΓΑΡΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ

ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΛΑΜΠΡΟΥ


Εκλογική Περιφέρεια Ανατολής

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Ανατολής

ΓΚΙΖΑ ΗΡΩ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΓΟΥΣΙΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΖΙΩΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΖΩΤΟΥ ΤΑΤΙΑΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΘΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΩΣΤΑΔΗΜΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

ΠΑΝΤΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ


Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι Ανατολής

ΓΙΑΪΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΓΟΥΣΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΚΩΤΣΙΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΟΡΕΣΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΛΑΜΠΡΗ ΑΘΗΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΜΠΕΝΕΚΑΣ – ΒΕΡΓΙΝΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΠΑΠΑΦΩΤΙΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ


Εκλογική Περιφέρεια Μπιζανίου

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Μπιζανίου

ΑΡΙΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΚΟΣΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ


Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι Πεδινής

ΒΑΚΑΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΑΝΤΗ ΣΤΕΛΛΑ – ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΙΩΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΤΣΑΒΑΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΤΣΙΚΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ


Εκλογική Περιφέρεια Παμβώτιδος

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Παμβώτιδας

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΚΑΡΒΟΥΝΗ – ΚΑΡΑΤΖΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΟΝΤΑΞΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΝΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΠΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ

ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ


Εκλογική Περιφέρεια Νήσου Ιωαννίνων

ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΓΝΗ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

200 λέξεις απομένουν.
σχετικα αρθρα
Ντοτη3