Με απόφαση του δημάρχου Δωδώνης Χρήστου Ντακαλέτση, οι σχολικές μονάδες του Δήμου Δωδώνης θα παραμείνουν κλειστές σήμερα Τετάρτη (9/3), λόγω της χιονόπτωσης, για λόγους πρόληψης και προστασίας της ασφάλειας των μαθητών-τριων.
Με απόφαση του δημάρχου Δωδώνης Χρήστου Ντακαλέτση, οι σχολικές μονάδες του Δήμου Δωδώνης θα παραμείνουν κλειστές σήμερα Τετάρτη (9/3), λόγω της χιονόπτωσης, για λόγους πρόληψης και προστασίας της ασφάλειας των μαθητών-τριων.