ΜΙΚΡΑ & ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ

Ιωάννινα: Οι νέοι διευθυντές-τριες στα σχολεία

Εικόνα του άρθρου Ιωάννινα: Οι νέοι διευθυντές-τριες στα σχολεία
ΣΥΝΤΑΚΤΗΣ: Γιώργος Τσαντίκος
ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ: 20/04/2023, 19:48
ΜΙΚΡΑ & ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ

Με θητεία που λήγει τον Ιούλιο του 2027, ορίζονται οι εξής διεθυντές-τριες στα δημοτικά και νηπιαγωγεία,  του νομού Ιωαννίνων:


ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ
ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ

ΚΑΤΣΑΡΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΝΑΣΗ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
18ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΣΙΑΡΑΒΑ

ΕΥΣΤΑΘΙΑ
5ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΙΟΝΤΗ
ΔΗΜΗΤΡΑ
22ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΣΙΑΡΑ
ΕΥΘΥΜΙΑ
11ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ
ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ

ΑΓΙΟΠΕΤΡΙΤΟΥ

ΣΟΦΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ
10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

9ο ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΕΛΕΝΗ
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΡΜΑΡΩΝ

ΑΥΔΙΚΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΟΓΓΑΔΩΝ

ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΤΣΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ
27ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΑΠ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ (ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΓΙΑΠΙΤΖΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΓΚΑΡΑΝΑΤΣΗ

ΕΥΣΤΑΘΙΑ
8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ

ΔΕΝΔΙΑΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΣΤΑΥΡΟΣ
11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ (Β ΕΛΙΣΑΒΕΤΕΙΟ)

ΔΗΜΑΡΗ

ΕΛΕΝΗ
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΝΑΤΟΛΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΘΩΜΑΣ

ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ

ΖΩΝΙΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
21ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΚΑΨΑΛΗΣ

ΗΛΙΑΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ


ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
ΚΡΑΒΒΑΡΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ (Ο ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΛΕΤΤΗΣ)

ΚΡΕΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ (ΕΛΙΣΑΒΕΤΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)

ΚΩΛΕΤΣΗ
ΕΛΕΝΗ

7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ (ΠΑΥΛΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ)

ΚΩΣΤΗΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ

ΛΑΜΠΡΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ
ΛΙΑΤΣΟΥ
ΛΑΜΠΡΙΝΗ
26ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΛΩΛΗ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ (ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΕΛΑΣ)
ΜΑΓΕΙΡΙΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΜΑΚΗ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
19ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΑΚΡΗΣ
ΑΝΘΟΣ

ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ

ΜΑΛΙΣΟΒΑΣ
ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΠΑΚΙΟΥ
ΜΑΝΤΖΙΟΥ
ΜΑΡΙΑ
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ
ΜΑΣΤΟΡΑΣ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΜΠΟΝΙΑ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
18ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ (Γ ΕΛΙΣΑΒΕΤΕΙΟ)
ΝΑΣΤΟΥ
ΜΑΡΙΑΝΘΗ
20ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΝΤΑΛΑΟΥΤΗ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ
ΠΑΝΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΑ

5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ (ΒΑΛΑΝΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ)

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΠΑΠΠΑΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΑΤΟΛΗΣ
ΠΙΠΕΡΙΔΗΣ
ΠΕΤΡΟΣ
16ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΡΑΠΤΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΣΙΚΑ
ΣΙΟΥΛΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΤΣΟΒΟΥ (ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ)


ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
ΣΚΑΡΓΙΩΤΗ
ΜΑΡΙΑ
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ
ΣΤΕΦΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΑΤΟΛΗΣ
ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΖΙΟΡΑ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΤΟΥΛΗΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ( ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ)

ΤΣΙΟΥΡΗ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ (ΜΑΡΟΥΤΣΕΙΟ)
ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ
ΜΑΡΙΑ
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΑΤΟΛΗΣ
ΥΦΑΝΤΗΣ
ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
6/Θ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΠΑΦΡΑ
ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΑΓΓΕΛΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΕΥΘΥΜΙΟΣ
24ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΙΟΥΛΙΑ
ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΔΙΝΗΣ



Επίσης, οι διεθυντές-τριες στα σχολεία της δευτεροβάθμιας με λήξη θητείας τον Ιούλιο του 2027:

Σχολική Μονάδα
Επώνυμο
Όνομα
10ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
11ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΝΑΚΟΥ
ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΑΤΟΛΗΣ
ΜΠΑΚΑΛΗ
ΟΛΥΜΠΙΑ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΛΕΥΡΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1ο ΕΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1ο ΕΠΑΛ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΥΔΙΚΟΣ
ΗΛΙΑΣ
1ο ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΖΙΩΓΑ
ΣΤΥΛΙΑΝΗ
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΑΤΟΛΗΣ
ΝΟΥΤΣΟΥ
ΕΛΕΝΗ
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΧΑΣΚΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2ο ΕΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΥΡΜΑΚΕΣΗΣ
ΣΤΕΦΑΝΟΣ
2ο ΕΠΑΛ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΑΓΟΥΛΙΩΤΗ
ΘΕΟΔΩΡΑ
2ο ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
(ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ)
ΤΣΑΓΚΑ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΑΥΡΟΣΚΟΥΦΗ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
3ο ΕΠΑΛ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΟΝΤΟΥ
ΕΥΘΑΛΙΑ
3ο ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
(ΕΠΙΦΑΝΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ)
ΚΑΛΑΚΟΥ
ΘΕΟΛΟΓΙΑ
4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΕΡΕΛΗΣ
ΚΟΣΜΑΣ
4ο ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΛΙΟΛΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
5ο ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΔΙΑΤΣΙΔΟΥ
ΜΑΡΙΑ
6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΠΑΚΑ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
6ο ΕΠΑΛ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΑΣΣΗ
ΟΛΓΑ
7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΕΞΑΡΧΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
7ο ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΑΓΕΙΡΙΑΣ
ΜΙΧΑΗΛ
8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΠΡΙΤΣΑ
ΕΛΕΟΝΩΡΑ
8ο ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΡΟΓΚΟΤΗ
ΕΛΕΝΗ
9ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΑΜΠΕΡΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
9ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΡΔΑΜΙΤΣΙΩΝ
ΛΙΑΠΙΚΟΥ
ΜΑΡΙΑ
ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΝΑΤΟΛΗΣ
ΚΑΛΤΣΟΥΝΗ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΟΛΙΑΝΩΝ
ΒΡΑΝΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΛΕΟΥΣΑΣ –
«ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣΩΠΙΟΣ»
ΜΑΝΤΖΙΟΥ
ΜΑΡΙΑ
ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ
ΓΙΑΝΝΙΤΣΗ
ΕΙΡΗΝΗ
ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΕΤΣΟΒΟΥ
ΣΟΚΟΛΑΚΗ
ΕΛΕΝΗ
ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΔΙΝΗΣ
ΝΑΣΙΚΑ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ
ΖΩΓΑΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΟΛΙΑΝΩΝ
ΓΑΚΙΟΣ
ΞΕΝΟΦΩΝ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΠΛΑΚΑΛΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΙΤΣΑΣ
ΖΕΡΒΑΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΣΙΚΑ
ΜΑΚΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ
ΜΥΛΩΝΑΣ
ΠΕΤΡΟΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
ΤΑΤΣΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΟΓΓΑΔΩΝ
ΚΟΥΚΙΑΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΔΑΒΗ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΤΣΟΒΟΥ
ΝΑΚΟΥ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ
ΠΕΤΣΙΟΥ
ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ
ΑΛΕΤΡΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΔΙΝΗΣ
ΜΑΡΜΑΓΚΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΤΣΙΟΥΡΗ
ΕΥΘΥΜΙΑ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ
ΚΙΤΣΗ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ
ΣΙΟΥΛΗΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ
ΚΑΛΑΘΑ
ΕΛΕΝΗ
ΕΕΕΕΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΖΙΑΣΙΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΕΝΙΑΙΟ ΕΙΔΙΚΟ
ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΕΔΕΩΝ
ΙΩΑΝΝΑ
ΕΠΑΛ ΒΡΟΣΙΝΑΣ
ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ
ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΕΠΑΛ ΚΟΝΙΤΣΑΣ
ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ
ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΕΠΑΛ ΜΕΤΣΟΒΟΥ
ΝΑΚΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ
ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΧΑΙΔΕΜΕΝΑΚΟΥ
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΣΧΟΛΙΑ
ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ
Ντοτη3