Ένα φορτηγό που οδηγούσε ένας 45χρονος, παρέσυρε και σκότωσε μια πεζή γυναίκα, 85 χρονών. Το δυστύχημα συνέβη στην Άρτα σήμερα το πρωί. Προανάκριση για τα αίτια και τις συνθήκες του δυστυχήματος διενεργεί το Τμήμα Τροχαίας Άρτας.
Ένα φορτηγό που οδηγούσε ένας 45χρονος, παρέσυρε και σκότωσε μια πεζή γυναίκα, 85 χρονών. Το δυστύχημα συνέβη στην Άρτα σήμερα το πρωί. Προανάκριση για τα αίτια και τις συνθήκες του δυστυχήματος διενεργεί το Τμήμα Τροχαίας Άρτας.