Συντακτης: Γιώργος Τσαντίκος
Δημοσιευση: 5-01-2018, 10:53
ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ Α Κατηγορία 2017-18
 (15η αγωνιστική)

ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ 
Σάββατο
06/01/18
15:00
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ 
Σάββατο
06/01/18
15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ
ΚΑΤΣΙΚΑΣ 
Σάββατο
06/01/18
15:00
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ
ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ 
Κυριακή
07/01/18
15:00
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ
ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ 
Κυριακή
07/01/18
15:00
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ
ΝΗΣΟΥ 
Κυριακή
07/01/18
15:00
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ
Κυριακή
07/01/18
15:00
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ 
Κυριακή
07/01/18
15:00

MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β’ Κατηγορία Α’ Όμιλος 2017-18
 (15η αγωνιστική)

ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ
ΑΜΦΙΘΕΑΣ 
Σάββατο
06/01/18
15:00
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ 
Σάββατο
06/01/18
15:00
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ

Κυριακή
07/01/18
00:00
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ
ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ 
Κυριακή
07/01/18
11:30
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009
ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ 
Κυριακή
07/01/18
15:00
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ
ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ 
Κυριακή
07/01/18
15:00
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ
ΖΩΟΔΟΧΟΥ 
Κυριακή
07/01/18
15:00
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ
EPIRUS SPORT
Κυριακή
07/01/18
17:00

MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β’ Κατηγορία Β’ Όμιλος 2017-18
 (15η αγωνιστική)

Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
ΠΕΔΙΝΗΣ 
Σάββατο
06/01/18
15:00
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY
ΚΟΣΜΗΡΑΣ 
Σάββατο
06/01/18
15:00
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ
ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ 
Σάββατο
06/01/18
15:00
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ
ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ 
Κυριακή
07/01/18
15:00
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΛΟΓΓΑΔΩΝ 
Κυριακή
07/01/18
15:00
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 
Κυριακή
07/01/18
15:00
ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ
ΑΝΗΛΙΟΥ
Κυριακή
07/01/18
15:00
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ
ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ 
Κυριακή
07/01/18
17:15

Γ’ Κατηγορια Α’ Ομιλος
 (12η αγωνιστική)

Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ
ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ 
Σάββατο
06/01/18
15:00
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ
ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ
Σάββατο
06/01/18
15:00
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΜΑΡΜΑΡΩΝ 
Κυριακή
07/01/18
11:30
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ.
ΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ 
Κυριακή
07/01/18
11:30
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 
Κυριακή
07/01/18
11:30
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ
ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 
Κυριακή
07/01/18
11:30
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ
ΚΑΤΩ ΖΑΛΟΓΓΟΥ 
Κυριακή
07/01/18
15:00

Γ Κατηγορια Β’ Ομιλος
 (12η αγωνιστική)

Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95
ΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ 
Σάββατο
06/01/18
15:00
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ
EPIRUS SPORT
Σάββατο
06/01/18
17:00
Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ 
Κυριακή
07/01/18
13:00
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ
ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ 
Κυριακή
07/01/18
15:00
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ
ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ 
Κυριακή
07/01/18
15:00
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ
ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)
Κυριακή
07/01/18
15:00
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ
ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ 
Κυριακή
07/01/18
19:30
200 λέξεις απομένουν.
σχετικα αρθρα
solidus espa