Αρνητικά ήταν και τα 126 δείγματα που ελήφθησαν σήμερα 3 Φεβρουαρίου 2021 στα drive through test στην κεντρική πλατεία Ιωαννίνων από τις Κινητές Ομάδες του ΕΟΔΥ, σύμφωνα με την ανακοίνωση της Περιφέρειας Ηπείρου.
Αρνητικά ήταν και τα 126 δείγματα που ελήφθησαν σήμερα 3 Φεβρουαρίου 2021 στα drive through test στην κεντρική πλατεία Ιωαννίνων από τις Κινητές Ομάδες του ΕΟΔΥ, σύμφωνα με την ανακοίνωση της Περιφέρειας Ηπείρου.