Το Δημοτικό Ωδείο Ιωαννίνων αναστέλλει τα μαθήματά του στα τμήματα υποχρεωτικών Μαθημάτων Αρμονίας, Ιστορίας και Μορφολογίας έως 2 Νοεμβρίου, κατόπιν συστάσεων του ΕΟΔΥ, σύμφωνα με τη σχετική ανακοίνωση.
Το Δημοτικό Ωδείο Ιωαννίνων αναστέλλει τα μαθήματά του στα τμήματα υποχρεωτικών Μαθημάτων Αρμονίας, Ιστορίας και Μορφολογίας έως 2 Νοεμβρίου, κατόπιν συστάσεων του ΕΟΔΥ, σύμφωνα με τη σχετική ανακοίνωση.