Η Ελληνική Λέσχη Φίλων Μοτοσυκλέτας Harley Davidson ετοιμάζεται για την πανευρωπαϊκή διοργάνωση Super Rally 2023 που θα γίνει στο Δρέπανο Ηγουμενίτσας από 24 έως 28 Μαΐου.
Στο πλαίσιο της προετοιμασίας, εκπρόσωποι της Λέσχης είχαν συνάντηση με τη δημοτική αρχή Ηγουμενίτσας. Η διοργάνωση γίνεται με την υποστήριξη του οικείου Δήμου.
Σε ανακοίνωσή του, ο τελευταίος σημειώνει: «Ο Δήμος Ηγουμενίτσας συνεχίζει να στηρίζει διοργανώσεις που συμβάλουν στην τουριστική προβολή του τόπου μας και της ευρύτερης περιοχής, αναδεικνύουν τις πολιτιστικές μας διαδρομές κι ενδυναμώνουν την τοπική μας οικονομία».