Συντακτης: Γιώργος Τσαντίκος
Δημοσιευση: 26-10-2019, 10:00
ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

Α1 μπάσκετ γυναικών

3η Αγωνιστική

27/10/19              14:00     ΝΕΟ ΚΓ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ WBC-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ         

27/10/19              17:00     ΚΓ ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

27/10/19              14:00     ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ                 ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤ

27/10/19              14:30     ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

27/10/19              12:00     ΕΑΚ ΧΑΝΙΩΝ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-ΑΣ ΠΑΟΚ

26/10/19              15:00     ΒΟΗΘ. ΣΕΦ(ΑΙΘ.5) ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ


Γ’ εθνική ποδοσφαίρου

6η Αγωνιστική

27/10/2019, 14:00 Μακεδονικός Φούφα - ΑΕ Λευκίμμης

27/10/2019, 15:00 ΠΑΣ Πρέβεζα - Τηλυκράτης 2014

27/10/2019, 15:00 Αχέρων Καναλακίου - Αναγέννηση Αρτας

27/10/2019, 15:00 ΑΕΠ Καραγιαννίων - Αστέρας Ιτέας

27/10/2019, 15:00 Απόλλων Ευπαλίου    -Ναυπακτιακός Αστέρας

27/10/2019, 15:00 Θιναλιακός    - Σούλι Παραμυθίας

27/10/2019, 15:00 ΑΟ Ανατολής - Μεσολογγίου ΑΕ


Β’ εθνική μπάσκετ ανδρών

4η Αγωνιστική

27/10/19              17:00     ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΧΑΛΚ -ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

27/10/19              17:00     ΚΓ ΓΕΦΥΡΑΣ -ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

27/10/19              17:00     ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ -ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ

27/10/19              17:00     ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ                ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

27/10/19              16:00     Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ       ΧΑΝΘ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

27/10/19              17:00     ΚΓ Δ.ΖΗΣΙΔΗΣ     ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87

27/10/19              17:00     ΚΓ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ -ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ               

27/10/19              17:00     ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΙΤΣΑΣ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ   

         

Γ’ εθνική μπάσκετ ανδρών

3η Αγωνιστική

27/10/19              17:00     ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ        ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ-ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ             

27/10/19              17:00     ΕΑΚ ΠΑΛΑΜΑ    ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

27/10/19              17:00     ΝΕΟ ΚΛ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ    IBC-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ     

27/10/19              17:00     ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ  

27/10/19              17:00     ΚΓ ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥ ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ              

27/10/19              17:00     ΚΓ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ    ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ



A2 βόλεϊ γυναικών

2η Αγωνιστική

ΔΑΚ Πεύκων 26/10/2019 18:00 Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-ΜΑΣ Νέα Γενεά

Μ. Παρασκευόπουλος 26/10/2019 18:00 ΓΣΓ Νίκη-Φοίνικας Αλεξανδρούπολης

ΔΑΚ Καλαμίτσας 26/10/2019 18:00 ΑΟ Καβάλας-ΜΕΝΤ

ΕΑΚ Νεάπολης 26/10/2019 19:30 Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός-ΑΣ Ελπίς

ΔΑΚ Κατσιμίδου 26/10/2019 20:00 ΑΣ Ασκληπιός-ΕΑ Λαρίσης

ΕΑΚ Σταυρούπολης 27/10/2019 18:00 ΕΟ Σταυρούπολης-ΑΣ Γιάννενα

200 λέξεις απομένουν.
σχετικα αρθρα