Τα Γιάννενα θα φιλοξενήσουν το πανελλήνιο πρωτάθλημα ξιφασκίας (ξίφους μονομαχίας) παμπαίδων- παγκορασίδων το Σαββατοκύριακο 17 και 18 Ιουνίου στο ΠΕΑΚ Ιωαννίνων.
Η είσοδος στους αγώνες θα είναι ελεύθερη στο κοινό.
(φωτό αρχείου)
Τα Γιάννενα θα φιλοξενήσουν το πανελλήνιο πρωτάθλημα ξιφασκίας (ξίφους μονομαχίας) παμπαίδων- παγκορασίδων το Σαββατοκύριακο 17 και 18 Ιουνίου στο ΠΕΑΚ Ιωαννίνων.
Η είσοδος στους αγώνες θα είναι ελεύθερη στο κοινό.
(φωτό αρχείου)