Ο Παντελής Κολόκας, που τα τελευταία χρόνια βρίσκεται στη διοίκηση του ΠΕΑΚΙ, ανακοινώνει και επίσημα την υποψηφιότητά του για δήμαρχος Ιωαννίνων.
Τη Δευτέρα 30 Ιανουρίου, στις 19:00, στο ξενοδοχείο «The Lake» ο κ. Κολόκας θα ανακοινώσει την υποψηφιότητά του και θα παρουσιάσει το όνομα και τις βασικές αρχές της δημοτικής παράταξης.
Ο κ. Κολόκας έχει μια μακρά πορεία στην τοπική αυτοδιοίκηση: ως νομαρχιακός σύμβουλος, ως δημοτικός σύμβουλος και ως αντιδήμαρχος Ιωαννίνων επί δημαρχίας Θωμά Μπέγκα.
Διαβάστε: ΝΔ Ιωαννίνων: Παιχνίδι υποψηφίων στην αυτοδιοίκηση