Συνεχίστηκε σήμερα το χριστουγεννιάτικο καμπ της Ακαδημίας Μπάσκετ Ντούγια, με λίγο μεγαλύτερη ένταση για τους αθλητές και τις αθλήτριες που παίρνουν μέρος. Στη σημερινή μέρα το… κερασάκι, ήταν το καλάθι του Νίκου Ντούγια:
Συνεχίστηκε σήμερα το χριστουγεννιάτικο καμπ της Ακαδημίας Μπάσκετ Ντούγια, με λίγο μεγαλύτερη ένταση για τους αθλητές και τις αθλήτριες που παίρνουν μέρος. Στη σημερινή μέρα το… κερασάκι, ήταν το καλάθι του Νίκου Ντούγια: