Ένα ακόμα γιαννιώτικο συγκρότημα, αυτή τη φορά οι GrowunderGrowunder, κυκλοφορούν ένα μουσικό βίντεο, το πρώτο τους επίσημο. Τιτλοφορείται «Γιάννενα», θα περιλαμβάνεται στο πρώτο τους ομότιτλο EP, οπότε δεν υπάρχουν αμφιβολίες για την προέλευσή τους! Το βίντεο κινηματογραφήθηκε και σκηνοθετήθηκε από τους Πάνο Λαγδά και Σάκη Κοντοστέργιο. Τη μπάντα αποτελούν οι Δημήτρης Σιάββας (φωνή, πλήκτρα)
Σάκης Κοντοστέργιος (φωνή, ηλεκτρική κιθάρα)
Δάφνη Πουρναρά (ηλεκτρικό μπάσο)
Μαρία Μουρατίδου (τύμπανα, ακουστική κιθάρα)