Συντακτης: Γιώργος Τσαντίκος
Δημοσιευση: 23-11-2019, 09:00
ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Hall of brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α' Κατηγορια 2019-20
(10η αγωνιστική)
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ ΜΕΤΣΟΒΟΥ  23/11/19 15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ  23/11/19 15:00
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ 23/11/19 15:00
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ  23/11/19 15:00
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ  23/11/19 15:30
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ ΚΡΥΑΣ  24/11/19 15:00
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ  24/11/19 15:00
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ 24/11/19 15:00


MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β' Κατηγορια Α' Ομιλος 2019-20
(10η αγωνιστική)
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ  23/11/19 15:00

Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ  23/11/19 15:00

Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (ΧΟΡΤΟ) 23/11/19 15:00

ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ ΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ  24/11/19 15:00

Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ  24/11/19 15:00

Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ  24/11/19 15:00

Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΖΩΟΔΟΧΟΥ  24/11/19 15:00

Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ  24/11/19 17:15


MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β' Κατηγορια Β' Ομιλος 2019-20
(10η αγωνιστική)
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ 23/11/19 15:00

ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ ΛΟΓΓΑΔΩΝ  23/11/19 15:00

ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικο) 24/11/19 15:00

Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ  24/11/19 15:00

Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ  24/11/19 15:00

Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ  24/11/19 15:00

Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) 24/11/19 15:00

ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ EPIRUS SPORT 24/11/19 18:00


Γ' Κατηγορια Α' Ομιλος 2019-20
(8η αγωνιστική)
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  24/11/19 15:00
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ ΚΑΤΩ ΖΑΛΟΓΓΟΥ  24/11/19 15:00
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ ΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ  24/11/19 15:00


Γ' Κατηγορια Β' Ομιλος 2019-20
(8η αγωνιστική)
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ  23/11/19 17:15

Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό)  24/11/19 12:00

Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΝΗΛΙΟΥ 24/11/19 15:00

200 λέξεις απομένουν.
σχετικα αρθρα