Oikonomou pisoi
ΕΚΛΟΓΕΣ

ΦΩΣ: Οι 66 υποψήφιοι-ες περιφερειακοί σύμβουλοι

Εικόνα του άρθρου ΦΩΣ: Οι 66 υποψήφιοι-ες περιφερειακοί σύμβουλοι
ΣΥΝΤΑΚΤΗΣ: Κύριος Τύπος
ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ: 01/09/2023, 13:47
ΕΚΛΟΓΕΣ - ΕΚΛΟΓΕΣ ΣΤΗΝ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ - ΤΑ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΑ ΤΩΝ ΠΑΡΑΤΑΞΕΩΝ

To ψηφοδέλτιό της κατέθεσε (ηλεκτρονικά) και η περιφερειακή παράταξη «Φως» με επικεφαλής τον υποψήφιο περιφερειάρχη Ηπείρου Λάμπρο Γεωργόπουλο.

Τα ψηφοδέλτια που κατατέθηκαν ανά Περιφερειακή Ενότητα, έχουν ως εξής:

Υποψήφιοι περιφερειακοί σύμβουλοι Άρτας

1 ΒΛΑΧΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

2 ΓΑΛΥΦΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

3 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΞΙΜΟΣ

4 ΚΑΓΚΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

5 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

6 ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

7 ΚΟΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

8 ΚΩΣΤΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ)

9 ΜΑΥΡΙΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

10 ΜΠΕΤΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

11 ΣΑΤΟΣ ΘΩΜΑΣ

12 ΤΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

13 ΤΣΙΑΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

14 ΧΟΥΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Θεσπρωτίας

1 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2 ΖΙΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ)

4 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ ΕΥΘΑΛΙΑ (ΘΑΛΕΙΑ)

5 ΛΟΥΚΑ ΠΑΝΩΡΑΙΑ

6 ΝΤΙΝΗ ΟΛΓΑ

7 ΝΤΟΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Ιωαννίνων

1 ΑΓΟΡΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ (ΕΥΗ)

2 ΑΛΕΞΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

3 ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

4 ΒΑΚΟΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

5 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

6 ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

7 ΓΟΥΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

8 ΔΑΣΟΥΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

9 ΔΗΜΟΥ ΑΝΝΑ

10 ΖΗΣΗ ΟΛΓΑ

11 ΖΩΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

12 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΠΑΝΩΡΑΙΑ (ΡΕΑ)

13 ΚΟΣΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

14 ΛΑΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

15 ΜΑΚΡΥΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

16 ΜΑΝΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΚΙΚΗ)

17 ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ

18 ΜΠΕΛΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ (ΦΕΝΙΑ)

19 ΜΠΟΥΖΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ / ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

20 ΜΠΡΙΤΣΑ ΚΛΕΟΝΙΚΗ

21 ΝΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

22 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

23 ΠΑΣΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

24 ΠΕΤΣΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΝΤΟΡΑ)

25 ΡΙΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

26 ΡΙΣΤΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

27 ΣΕΓΚΑΝΑΚΟΥ ΣΙΝΤΟΡΕΛΑ

28 ΣΚΛΟΥΠΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ)

29 ΣΚΟΥΦΗ ΟΥΡΑΝΙΑ

30 ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ)

31 ΣΤΕΦΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ)

32 ΤΖΙΑΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

33 ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

34 ΤΣΕ ΕΥΔΟΚΙΑ (ΕΥΑ)

35 ΦΟΥΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

36 ΧΟΥΣΜΕΚΕΡΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Πρέβεζας

1 ΑΚΡΙΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2 ΒΑΡΑΜΠΟΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

3 ΜΙΧΑΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΡΟΥΛΑ)

4 ΠΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΑΝΤΙΑ)

5 ΣΙΟΥΛΑ ΑΝΝΑ

6 ΣΟΛΔΑΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

7 ΧΑΙΔΑΚΗΣ ΑΓΑΠΙΟΣ

8 ΧΟΛΕΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

9 ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΜΑΡΙΑ (ΠΑΡΑΜΥΘΟΥΛΑ)


ΣΧΟΛΙΑ
ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ
Ντοτη3 dodoni back